Skocz do zawartości

gurami choruje


ralph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest tak: moje 3 gurami od wczoraj koczują po prawej stronie akwa przy powierzchni wody a czwarte po lewej też przy powierzchni dzisiaj właśnie znalazłem 1 zdechłego a po prawej stronie to samo co wczoraj tylko są 2 gurami a po lewej chowa sie jeden gurami za filtrem juz nie przy powierzchni i ma takie siny pyszczek i okolice co robić zarazi mi innerybki mam MFC prawie całą buteleczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak mam je już 2-3 tygodnie

 

i nie mam czasu na podmianke wody wypracowanie do zrobienia goście będą i praca domowa dziś nie da rady za tydzień ale powtórzę czy może inne rybki zarazić?

 

pomóżcie mam jeszcze 10l akwa ale bez filtra i grzałki mam gurami przeżucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff już dobrze pływają po górnej części akwarium tylko nie żwawo a co do sinego zabarwienia pyszczka to mogło mi sie wydawać ma troszke ciemniejszy ale wtedy tak sie schował że tak to wyglądało jakby było bardzo sine ale już lepiej tylko jeden zdechnięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie często pływają przy powierzchni wody mało się ruszają żadnych zmian na ciele praktycznie "stoją" przy powierzchni

 

następne 2 gurami zdechły tylko drugiego ciała znaleźć nie moge został jeden jego chyba też czeka ten los

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale dzisiaj znalazłem godzine temu zwłoki trzeciego nie miał łusek i połowy ciała i wcinał go glonjad wiec mu go zabrałem

 

o 8.27 polskiego czasu skonczył swój żywot ostatni z rodu Trichogaster trichopterus obserwowałem jego ostatnie 10 minut życia pół godziny po śmierci odbył się pogrzeb kibelkowy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...