Skocz do zawartości

45l bystrzyki kirsyski i?


Dekonio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko ponieważ jestem niedoświadczonym akwarystą tak sobie czytam forum mam akwarium 45l 50/30/30

grzałka z termostatem na 26 filtr aqauel fan mini plus (zmienię na jakaś kaskadę(propozycje?) jak tylko się dochrapie jakieś kasy może pod choinkę coś złapie ;p. podłoże czarny bazalt mała granulacja roślinki na razie skromnie kilka sztuk baccopy i kabomby dojdzie jeszcze trochę tego. I teraz dylemat co wy na taką obsadę 10 sztuk Bystrzyków Amandy 6-8 kirysków pigmejów i jakiś charem/parka tylko właśnie czego pretników karłowatych? bojków? a może czegoś innego lub całkowicie inna obsada? Wysłucham każdych propozycji akwarium stoi 3 tydzień i jeszcze trochę postoji bo najpierw bym chiał więcej roślinek kupić i filtr zmienić a potem rybcie a i jakąś niedrogą nie wymagającą roślinke na 1 i 2 plan? śwatło to 2x 9watów philips genius daylight 6500k nawożenie na razie brak tylko aqua art carbo dojdzie aqua art plant i tropical fe potas i kobal z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dzięki bazaltowi masz już z głowy wszystkie sumiki i pielęgniczki.

 

Nie jestem pewien czy nawożenie przy tak słabym świetle ma większy sens, a na pewno nie intensywne.

 

Jak jesteś początkujący, to kup sobie małe stadko razborek klinowych (10 sztuk) i samca bojownika. Na początek tyle styknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za rady svert ale dziś bo małej wizycie w zoologu trafiły w moje łapki 4 zmieniaki plamiste 3 samiczki jeden samiec i do tego jeden ślimak Ampulria czy jak to się pisze :/. Także dołożę tylko krewetki do tego i nic więcej myślę że jak na taki zbiornik taka obsada będzie dobra temat do zamknięcia ;]

 

//W takim razie zamykam.

Jak ktoś będzie miał coś do dodania to PW i otworzę.

kubas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...