Skocz do zawartości

[112l] obsada


Jankleszci
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na dnie mam dość drobny żwirek do tego dość sporo kamieni i trochę roślin. Wiem ze muszę popracować nad obsada bo narazie wygląda to tak

 

1 x zbrojnik l 027 b

2 x czarna molinezja

2 x samiec pilegnicy elita

8 x żalobniczka

 

 

Zbrojnik, i chociaż jednego samca pielegnicy muszę oddać bo rozniosa mi całe akwarium ale nie wiem co w to miejsce może jakieś zyworodne znajomy ma gupiki endlera tygrysie. Chcialbym też mieć tam krewerki i jakieś ryby które żyją między kamieniami

 

Proszę o radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pielęgnice są agresywne i nie warto dawać je do akwarium towarzyskiego.

Masz już żyworódki-molinezje. Aha, trzymamy je min 1+2/3. ! samiec na 2/3 samiczki.

Pozbyłabym się na Twoim miejscu tych pielęgnic, pomijając, ze nie masz dla nich warunków.

Jeśli krewetki to do tej obsady filtrujące. Tych mniejszych nie polecam, bo będą zjadane.

Endlerki możesz mieć.

Może kiryski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź znalazłem na forum :)

 

Parametry kranówki:

ph 7,6

gh 8

kh 8

no2 0

no3 0

 

 

Jutro dodatkowo zadzwonię do wodociągów

 

Edit:

 

 

Zadzwoniłem do wodociągów pani była kompetentna i ph to 7, 4 a twardość w skali niemieckiej to od 10, 4 do 12, 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pielęgnice które mam zjadły mi 6 neonkow i dwie molinezje złote (czarnych nie ruszają) i ogólnie roznoszą mi akwarium. Codziennie muszę wsadzać roślinki które wpłynęły, jednej już znalazłem nowy dom. Ogólnie to mam dwa samce i nie wiem czy jak zostawię jednego to czy będę mógł dokupić samice młodsza pewnie. A i co zrobić z żałobniczkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...