Jump to content

Krasnorosty


adi163
 Share

Recommended Posts

Witam czy może ktoś mi polecić jakiś dobry środek na krasnorosty? Widziałem na allegro że easylife carbo działa ale jest też femanga stop algen i co tu wybrać?Chyba że macie jakieś lepsze pomysły? Zaznaczam że w akwarium śmigają razborki i krewetki.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie nie mam parametrów niestety. Tak raczej się poruszają, mi się wydaje że przyczyną jest (było) przeciążenie zbiornika i nadmiar produktów przemian materii. Więc co byś radziła żeby je usunąć bo nie ukrywam że właśnie rośliny w tym akwarium są dla mnie najważniejsze nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałem, CO2 podawane normalnie nawóz też, i teraz pytanie czy odstawić nawóz czy nie? I co dalej? bo chyba im szybciej zacznę walkę tym lepiej.

Link to comment
Share on other sites

NAjważniejsze są testy w tym przypadku, ale tak na ślepo, jeśli coś jest z wodą, to podmień wodę, ok50%, ale nic nie poradzę jeśli nie masz testów.

Aha na związki w wodzie dobry tez jest węgiel aktywny, Po tygodniu trzeba go wyjąc, bo zacznie wszystko oddawać. ale tak jak pisałam, testy, testy i jeszcze raz testy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...