Skocz do zawartości

Nowe Akwarium Sklad


Kieciu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Krabów do akwarium z rybkami nie polecam.

A co do kirysków to hmmm... Jeżeli zrobisz dużo kryjówek to może będą mogły razem żyć...

A może dokupić do tego jeszcze 2 takie małe glonojady (tylko, że wtedy to na pewno trzeba więcej kryjówek). Ja lubię te rybki. A w przyszłości może dobierze się z tego jakaś para :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A co bys polecil do Mieczyka Hallera (samiec) ale pomijajac samice bo dopiero zaczynam z rybkami wiec nie chce nic rozmnazac ???

I ewentualnie Bojownika ( chcialbym nabyc w najblizszej przyszlosci ) ???

A co innego można dołożyć do mieczyka... Możesz dorzucić samicę, ale nie wyławiać małych. To trochę drastyczne, ale staną się wtedy naturalnym, mięsnym pokarmem.

Ja osobiście nie lubię bojowników... Jednak zrobisz, jak będziesz chciał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie mnie wysmiac ale moze zrobisz akwarium typu krewetkarium.. 60l akwa i krewetkarium? pomyslmy! jesli ktos uwaza to za glupi pomysl niech pisze ale po pierwsze!

1. bylo by super takie 10 krewetek 1 zaba 1 slimak wiekszy .... kto wie moze bys rozmnozyl zaby? bylo by cudownie... pomysl... ale niewiem czy mozna ale pomyslal bym tez nad typami ryb poslusznych jak by tak do tego dolozyc 1 bocje i 5 neonow? cudowne akwarium w oryginalnym stylu! egzotyczne krewetke, zaby, slimaaki oraz rybki! niewiem czy tak moze byc i nie osadzajcie mnie gwaltownie tylko niedenerwowac sie i dodawajcie komentarze co do tego pomyslu! POZDRO DLA WSZYSTKICH OSOB ODWIEDZAJACYCH TE FORUM 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psjadi wybacz ze to pisze ale jesteś żałosny :| Najpierw komuś odpisujesz ze krewetki są ''głupie,nudne''czy jakoś tak to nazwałeś, a teraz nagle polecasz krewetkarium :lol: Wpadłeś na to ze nie wszystkie ryby mogą żyć w z krewetkami ? 60litrowe akwarium jest za małe na bocję a poza tym to ryba stadna.Żaby? Było by wspaniale jak by się rozmnożyły? Co w tym takiego wspaniałego :| ? Jesteś młody i twoja wyobraźnia daje czasem o sobie znać ale czasami jesteś naprawdę przesadzasz :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...