Jump to content

Akwarium 96L

Recommended Posts

3x platka - ok

5x gupik - ok

1x molinezja - albo parka albo w ogóle

2x skalary (malutkie) - lepiej nawet małych nie kupować bo potem możesz nie mieć co z nimi zrobić jak podrosną

2x gurami - ok ale powinno być 2+1 czyli 2x samica + samiec

3x kirysek - powinno być 5-7 ;)

Dziękuje za odpowiedź, z tym gurami to masz racje, bo samiec cały czas gania tą samiczkę :( , ale jak będą 2 to mi sie wydaje, że bedzie interesował się tylko jedną i tak ją zamęczy i tak :cry:

Mam jeszcze jedno pytanie, jak bede zakładał te nowe awarium 96L to do nowego akwarium mam przelać częściowo wodę ze starego 50L?

Czy wlać czystej wody?

lepiej dać całą nową wode w takim razie i poczekać cierpliwie dłużej. jest duże ryzyko przeniesienia ślimaków (na początku są malenkie jak ziarenka piasku, więc możesz ich nie zauważyć; możesz też niechcący przenieść ikrę).

Dobrze zrobie jak napisałaś ;), a co z roślinkami, w jaki sposób mam je wyczyścić z ikry ślimaków? :?:, bo chciałbym juz dzisiaj przesadzić roślinki :)

A wracając do temetu rybek, jakie kiryski mam dokupić, bo mam 1x spiżowy i 2x pstre, czy może dokupic po 3 z każdego gatunku?

Proszę o jak najszybszą rade, ponieważ o godzinie 17:00 jade do sklepu akwarystycznego po akwarium :D

Napisałem, że sprawe z roślinkami mam już z głowy.

A to że kirysków się nie miesza to wiem, więc chce dokupic po 4 sztuki z każdego gatunku, aby było stadko, bo szkoda mi teraz oddać to co chowałem przez kilka miesięcy ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...