Jump to content
Sign in to follow this  
gupik174

wyjazd na .........

Recommended Posts

Wyjeżdżam na tydzień. Mam 55l akwa. Nie mam z kim zostawić moich rybek. Czy da się coś zrobić żeby nie zdechły z głodu? Da się z tym coś zrobić? Proszę o poradę._Czy przeżyją??

Z góry dziękuję za odp. :geek:

Forum wymaga poprawnej pisowni.

Zakładaj tematy w odpowiednich działach.

Dulle

Przeżyją na spokojnie.

Jeśli to tylko gupiki, będąc głodne poskubią troszkę roślinki i lepiej oczyszczą dno akwarium :)

Możesz też kupić specjalne jedzenie (np. TetraMin Weekend), które stopniowo uwalnia substancje odżywcze przez cały tydzień, a jeśli często wyjeżdżasz to kup automatyczny karmnik. ;)

Ja pojechałem na tydzień do Pragi bez zabiegów i karmienia ryb w akwarium. Wróciłem i wszystko było ok. Musisz mieć ustabilizowane środowisko w akwarium. Faktycznie może wrzuć te weekendowe Tetra Min. Podmień wodę przed wyjazdem i skontroluj stan grzałki i temperatury. Przeczyść delikatnie filtr. Ustaw programator do oświetlenia.

Bez żadnych obaw możesz wyjechać na urlop.Nic rybką przez ten tydzień się nie stanie a i nawet na zdrowie może im wyjść taka dieta.

Zastanawiam się nad kupnem kirysków Pandy dorastają do 6 cm wytrzymaj tydzień?_Zmieszczą się w 55l akwa?

//Pisownia!! +1

Nantai

Zastanawiam się nad kupnem kirysków Pandy dorastają do 6 cm wytrzymaj tydzień?_Zmieszczą się w 55l akwa?

//Pisownia!! +1

Nantai

Podaj resztę obsady, parametry wody itd... ;)

55l akwa.6 samców 3 samice gupika pawie oczko, no i zastanawiam się nad Kiryskiem Panda, dorasta do 6 cm.

Pytania dotyczące obsady należy zadawać w odpowiednim dziale. Ten temat o karmieniu zamykam.

Dulle

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this