Skocz do zawartości

obsada 200l nastwaienie rybek


seop1988
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce się dowiedzieć czy dane rybki będą się lubić a nie nienawidzić:

 

neon 10 sztuk ,3 gupiki 2 skalary, kiryśnik czarnoplamy , glonek syjamski , bocja wspaniała, zbrojnik lamparci lub zebra, kosiarka.

 

Zastanawia mnie taka osada tylko jak w temacie nie jestem pewien. Z Góry dziękuje za wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: wymiary akwarium

2: gh i ph wody, moga być ze strony wodociągów w Twojej miejscowości.

 

W ciemno już teraz mogę Ci powiedzieć, że na:

-golonojada syjamskiego

-bocję wspaniałą

-zbrojnika lamparciego

-i prawdopodobnie kosiarkę

masz za małe akwarium.

 

A na zbrojnika zebrę nie będzie Ci się chciało wyciągać z portfela takiej ilości pieniędzy, bo się zaczynają od 150 zł najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie zadaje dlatego ze nie mam tych rybek tylko zamierzam kupić wymiary akwarium to 100*40*50 a jakie połączenie z rybek ww najbardziej pasuje a po drugie pieniądze w tym wypadku nie grają roli w małe akwarium 62 l zainwestowałem ponad 700zl w niecały rok a tu koszty będą na pewno większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych wszystkich wybrałem bocja pręgowana ,zbrojnika niebieskiego tylko co z kosiarkami będą pasować i oczywiście neony innesa

 

Edit:

 

woda była z kranu 20-30on czyli twarda teraz jest 5-10on miękka no i oczywiście starzy mieszkańcy muszą zostać czyli 2 skalary, kiryśnik. i 2 molinezje

 

nemo130: Edytuj posty, pisownia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 to na bocje za krótko. Ludzie się mogą ze mną kłócić, ale bocje nadają się od 120 cm długości zbiornika. Jak taka się rozpędzi, to jest momentalnie na drugim końcu, a one się lubią rozpędzać. Z resztą podobnie kiryśniki i kosiarki.

 

Ja Ci proponuję:

1+1 Skalar

40 Neonów czerwonych

1+1 Zbrojnik niebieski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...