Jump to content

obsada 375l


Recommended Posts

Brzanki będą obgryzały płetwy skalarom , więc odpadają . Gurami może być.

 

Kup coś na dno, jakieś stadko kirysków? Bocje?

 

375l - jest pole do popisu ;)

 

Ale zawsze się pytaj albo poczytaj zanim kupisz jakąś rybke.

 

Pozdrawiam , Daniel.

Link to comment
Share on other sites

Koledze chodzi o brzanki rekinie.One są spokojne i nie odgryzają płetw, wiem coś o tym bo od 2 lat mam brzanki rekinie ze skalarami.Jest to piękna ryba polecam,ale minimum 3 sztuki:)

Link to comment
Share on other sites

Jest ok ,no niby gurami i skalary nie lubią takich ryb jak brzanka rekinia ,ale w takim akwarium będzie ok.Brzanki rekinie to piękne,duże ryby właśnie jak to pisze to patrze się na swoje, są bardzo ruchliwe:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

a nie podobaja Ci się sumiki rekinie dorastaja wielkościa do brzanki rekiniej brzanka rekinia może być jak najbardziej bardzo spokojna ryba kup 4-5sz bedą się ładnie prezentowały w grupie:)

Link to comment
Share on other sites

i co może jeszcze gupików? najlepiej odrazu dodaj piranie... ja sam mam w 960l skalary z brzankami rekinimi i nie narzekam 6 rekinków 10 skalarów i jest git :D tylko za jakiś miech- góra 2 będzie tam rewolucja ale to już inna sprawa

Link to comment
Share on other sites

szczerze mówiąc zostań przy tym co masz. Nie zmieniaj jedynie dokup skalarów żeby było 7-8 sztuk i będzie gites jak zrobisz znowu zupę rybną nie jest to zbyt piękne ew. dokup jeszcze jeden gatunek z biotopu. Może paletki? Ja właśnie też myślę o skalarach+paletki+neony tutaj daję Ci przykład że da się je razem trzymać choć jest to dość trudne. Nawet pan Sieniawski pisze że można skalary z paleciami trzymać

Oto filmik z YT

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...