Skocz do zawartości

Co do kupić do akwarium 200 l


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam akwarium 200 litrów a w nim 2 duże skalary (ok 18 cm wysokości), 5 glonojadów w tym 3 młode ok 2.5-3 cm, 4 kirysy, 2 Labidochromis "Yellow" i jednego długonosa (ok 10 cm). Zastanawiam się co jeszcze mogłabym do kupić, ponieważ akwarium wydaje się prawie puste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością przydały by się jeszcze z 2 kirysy, ewentualnie zainwestował bym w bocje wspaniałe jeśli chodzi o dno. Przejrzyj sobie też zdjęcia z prętnikami karłowatymi i zobaczysz ze to jedne z najładniejszych ryb słodkowodnych jakie można miec w akwa:)Reszta zależy od wyobraźni. Tylko nie przesadzaj z różnorodnością garunków bo to wcale ładnie nie wygląda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pewien że skalary na pewno nie miałoby nic przeciwko neonkom ale tylko wtedy jak będa wychowywane z nimi od małego a ty masz już dojrzałe skalary a co do akar to nie zmasakrują skalarów bo to są pielegnicowate a pielegnice na pewno nie moga być ze skalarami nie wiem tylko czy akary maja taki charakter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej przyczyny pielęgnicowate nie mogą być trzymane ze skalarami ?? Chodzi o podgryzanie płetw?? Mój prętnik karłowaty podgryza właśnie ogon bojownika i jest agresywny w stosunku do samicy i nie wiem co z tym zrobić, podobno są spokojne ;|Więc z teorią jest różnie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...