Skocz do zawartości

Drapieżniki do 300l


Dawid N
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich.

A więc zastanawiam się nad drapieżnikiem, lub parą do mojego akwarium. Wymiary ma standardowe 120x50x50. Póki co pływają w nim 5 x Channa lal cheng i będzie tak do momentu dobrania się pary, później idą do 160l.

Zastanawiałem się nad Parachanna africana lub obscura- jedna sztuka. Ewentualnie jakiś wilk- z łatwiej dostępnych to Erythrinus erythrinus.

Podajcie swoje propozycje ryb z charakterem takich do 30cm długości.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby są osoby trzymające Hoplias malabaricus w takim zbiorniku, ale jeśli on faktycznie rośnie do pół metra to pomysł wydaje się słaby. Co innego Erythrinus dla niego miejsca dość, a tak w ogóle to zarejestrowałeś się na forum o drapieżnikach gdzie jest sporo osób mających sporą wiedzę w tym temacie, więc czemu tam nie spytasz? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby są osoby trzymające Hoplias malabaricus w takim zbiorniku, ale jeśli on faktycznie rośnie do pół metra to pomysł wydaje się słaby. Co innego Erythrinus dla niego miejsca dość, a tak w ogóle to zarejestrowałeś się na forum o drapieżnikach gdzie jest sporo osób mających sporą wiedzę w tym temacie, więc czemu tam nie spytasz? ;P

Tam też zapytam, chcę zasięgnąć wiedzy z wszelkich źródeł, może i tu ktoś wrzuci pomysł warty przemyślenia.

Dalej czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nimbochromis - to są pielęgnice które udają martwe i jak ryba podpłynie to się na nią rzucają. Są z Malawi.

Parachromis - j/w tylko że z Nikaragui.

 

jeszcze była jakaś pielęgnica z Malawi albo Tanganika, która pływa udając tropheusy, a gry podpływa jakaś inna ryba, to momentalnie atakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...