Skocz do zawartości

Akwarium 380l


pawelmis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczam temat jeszcze raz ponieważ został zamknięty , a nie dostałem odpowiedzi na pytanie , padła co prawda jedna propozycja , ale chciałbym posłuchać innych wypowiedzi.

Wymiary 140x50x60 .

Filtr : JBL e901 i EHEIM proffesionnal II

Ogrzewanie: 2x300W Temperatura na 22stopnie

Tło - połowa strukturalne , a środek czarne

Oświetlenie: 4x36W troche mało , ale planuje kupić jeszcze troche światła.

Aktualna Obsada która była w akwarium:

4 Bardzo duże skalary: Największy ma tak 10x15cm około

5 białyc Molinezji

3 dość duże Bocje

2 Bardz duże Zbrojniki niebieskie tak z 20cm napewno mają

oraz obsada z mojego poprzedniego akwarium :

6 neonów

3 Gupiki plus potomstwo z jakies 25 szt. Pewnie większość zostanie zjedzona przez Skalary , ale nie przejmuje się tym.

4 kirysy Pstre

2 Kirysy panda

 

Proszę o dobranie jeszcze jakiejś obsady bo napewno to jest za mało jak na takie akwarium .

 

Napewno neony myślę że tak z 30szt jeszcze , a co dalej ?

post-13317-13685170116153_thumb.jpg

post-13317-13685170116465_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne tylko nie wiem czy dostane je w moim zoologicznym, niestety mieszkam w małym mieście i nabliższe większe miasto to częstochowa , tam jeszcze mógłbym po ryby jechać. A co do ryb to zastanawiałem się nad :

kiryski pstre lub panda tak do 20szt

Neonki 30szt

coś żeby zjadało glony i czyściło liście nie wiem może otoski ? Tylko nie wiem czy nie są za małe i czy te skalary nie zjedzą ich.

 

ALbo mam inną prośbę możecie wypisać np. jakie ryby wchodzą w skład aranżacji Tanganiki, malawi , Ameryki północnej czy co tam jeszcze jest , a ja sobie coś wybiore i mnie poprawicie jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gh? mniej niz 15 żeby był jakiś sens dalej się bawić w miękką wodę. Masz tzw. płynny kamień. Co oznacza, że masz wodę WYBITNIE nie nadającą się do akwariów dla takich ryb. Na Twoim miejscu przywitałbym się z Meksykiem lub wielkimi jeziorami, ewentualnie niektóre górskie rzeki w górach wapiennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...