Skocz do zawartości

Jakie to rybki?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kupiłam akwarium z całą zawartością i nie wiem, co mi w nim pływa :oops: Poprzedni właściciel też nie wszystkie rybki znał. Czytam i oglądam i już mózg mi się zlasował od tych wzorów i kolorów.

 

1. taka ryba jest jedna. POdobna do bystrzyka różowego, ale kropkę ma w innym miejscu

post-14429-13685170059016_thumb.jpg

 

2. takie są 3

post-14429-13685170108483_thumb.jpg

 

3. te to chyba danio, ale jakie? to parka? Trochę ciemne zdjęcia, a takie ładne rybki:

post-14429-13685170108851_thumb.jpg

 

post-14429-13685170109201_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Bystrzyk barwny niestety bardzo zdeformowany, ja bym go na twoim miejscu uśmiercił bo się męczy, do tego hoduje się go w grupach min.6 szt ;)

2.Prystelka również trzymamy w grupach min.6 szt :)

3,4.Danio lamparci różowy również trzymamy w grupach min.6szt :)

Ile akwarium ma litrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź. Tak, bystrzyk jest krzywy. Mówisz, że cierpi? O tym nie pomyślałam, bo ma już kilka lat ponoć i normalnie pływa i je i nie wygląda na cierpiącego. Ale skoro go to boli, to jednak potrzebna będzie eutanazja. Straszne, bo córka pokochała Grześka od pierwszego wejrzenia, a jest wrażliwym dzieckiem.

A te danio to parka? czyli ten różowy to samiec rozumiem, tak? Mam szukać dokładnie danio lamparcich różowych, a nie żadnych kropkowanych czy innych tęczowych.

Akwarium ma 150 l., wymiary 76x42x47. Poprzedni właściciel nie miał ostatnio czasu dla akwarium i obsada jest taka od Sasa do lasa, więc muszę przejść na Obsadę akwarium i popytać, co dokupić a co przerzucić do planowanego baniaka córki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...