Skocz do zawartości

co jeszcze do akwarium 25


pejot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie :)Zobaczysz że gdy zainwestujesz w stado neonów będziesz naprawde zadowolony bo w ławiczce wyglądają imponująco :)Więc jeśli nie będziesz rozpaczał po gupikach to zamień je na neony :) Kup też preparat wybarwiający dla ryb z Tropicala http://www.tropical.pl/kobaltosan,d142,0,pl.html . Działa dość szybko a największą i najszybszą różnicę widać u ryb o kolorze czerwonym (czyli również u neonków). Tylko o roślinki zadbaj żeby pusto nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, właśnie. Są zbyt popularne... neonki też, ale za to są ciekawsze. Gupik sobie popływa, się poślimaczy...

A ja wolę oryginalniejsze rybki. Dlatego ostatnio myślałam nad kardynałkami i danio. A siostra mówi że obie te rybki są paskudne, dlatego że są takie długie i blee. I kto by pomyślał że ona ma 19 lat?!

 

Jednak neonki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze... ja mialem dokupic 1 neona i bym miala mini stadko 5 neonow ale wolalem 2 kiryski albinoski... maja gdzies 1cm to neonki 4 - 8cm bo 2cm jeden ma 2 kiryski albinoski - 2 cm bo jeden kirysek ma 1 cm i 10l akwa zapelnione.. niemowilem o tym ze mam 10,3 l akwa to mam jeszcze maly mech jawajski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie.. szczerze to niemam prawa mowic ze rybki sa lepsze... niemialem nigdy krewetkarium ale chcialbym dodac bo z tego co zrozumialem to do 10l akwa 8 neonow? jak jeden neon to 2 cm to 5 neonow to 10 l.... a dla udowodnienia 2x5 = 10.. jestem super z matmy XD umiem tez robic tak trudne działania jak 5+5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...