Skocz do zawartości

Narybek


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie ile jest szans na to że narybek przeżyje, gdy:

*w akwarium jest troche rybek

- 2 molinezje Białe (to bedzie ich narybek)

- 4 gupiki pawie oczko

- 2 mieczyki karłowate

- 4 małe glonojady

* miniaturowy zawalony zamek

* sztuczna roślina

* duża ilość kamieni

* 3 naturalne roślinki

* pływający mech wodny

 

Więc jakie są szanse że narybek Molinezji Białych i gupików przeżyje?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu wyławiał wym małe i włożył do innego mniejszego akwa lub słoika żeby podrosły wtedy małe maja wieksze szanse na przeżycie ale nie jestem pewien czy to dobry pomysł jesli nie mam racji niech ktoś mnie poprawi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie narybku nie ma a gdy na próbe włożyłem samicę do kotnika, była bardzo zszokowana, a samiec próbował zwalić kotnik do wody aby uratować swoją partię, więc nie wiem czy warto samicę wławiac do kotnika, a także nie wiem czy narybek nie bedzie zamały aby wyłowić go po porodzie w sitko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że źle sie patrzy na samice w kotniku,która sie denerwuje ale jakoś trzeba to przeboleć kiedy chcesz mieć małe.Ja miałam to szczęście,że popatrzyłam na akwarium akurat jak zaczynała rodzić i nie siedziała długo w kotniku tylko na czas porodu;)A kiedyś kiedy nie odłowiłam przerzyła TYLKO 1 ! A zauwarzyłam to jak miała dopiero ok. 1miesiąc. Za niedługo sama zostanie mamą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że naj lepiej bedzie jeżeli włoży się kotną samice do innego akwa albo do innego pomieszcenia. Ja naszykowałam puste akwa i tam napewno samica bedzie się dobrze czuła a narybek po porodzie będzie miało dużo miejsca i swobody niż w kotniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...