Skocz do zawartości

Firma SKALAR, Kluki


rkulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy słyszeliście coś o firmie "Skalar" ? Tej firmy akwarium proponuje mi sklep zoologiczny, można wybrać od razu z wklejonym szkłem. Byłem przekonany do Diversy dopóki nie zobaczyłem 3 zbiorników o tym samy litrażu i każdy był inaczej sklejony ( jeden miał nie równe szyby , drugi był upaćkany silikonem, a trzeci porysowany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa lata temu miałem od nich dwa zbiorniki, które kupiłem w odstępnie 7 tygodni. Pierwszy z nich, profesionalnie wykonany, szyby równiutko, silikon odpowiednio położony.. Natomiast tej drugi zbiornik kiepsko był zrobiony. Szyby boczne było o 7 i 5 mm obniżone co do szyb frontowej i tylnej. Silikon położony dość nie starannie..

 

A może zbiornik firmy Wromak? Jak dla mnie robią dość fajnie i taniej niż Diversa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiorniki od skalara było ze szkła 8 mm. Już ich nie mam bo poszły do klientów z aranżacją..

 

Co do nieszczelności zbiorników Wromaku to złego słowa raczej nie mogę powiedzieć. Na sprzedanych xxxx zbiorników tej firmy do reklamacji wróciło ich może xx i najczęściej to zbiorniki do 25 l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli jeszcze nie kupiłeś to śmiało polecam Ci Skalara. Pomimo sporej odległości zleciłem im już kilka akwariów, m.in. moje 1125l (jest w galerii: rafa-sump-zaplecze-t41864.html), 2400l, 6000l i 12000l. Za każdym razem pełen profesjonalizm. Nigdy nie bali się podjąć trudniejszych tematów, ani wykonać niestandardowych rozwiązań. Sami żywicują szyby, co nie jest wcale takie proste i robią to na tyle dobrze, że nawet najbardziej wymagający nie mają się do czego przyczepić. Ciężko jest mi sobie wyobrazić pewniejszego producenta akwariów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...