Skocz do zawartości

paletki


mentos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie ma problem.

 

czy mogę przełożyć na tydzień 2 młode paletki do akwarium 30 litrowego

 

Mam akwarium 140l wiele ryb ale najgorzej jest ze skalarami nie są one duże trochę większe od paletek karmie ryby rożnymi miksami ale niestety zanim paletki dopłyna jedzenie nie ma postanowiłem je dzisiaj przenieś żeby trochę je dokarmić co o tym myslicie. Dobry pomysł cz kicha. jak zły to pewnie trzeba zlikwidować skalary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh zależy ile masz tych paletek....no i ile masz innych rybek w tym akwarium większym. Moim zdaniem to nie jest dobre rozwiązanie, bo na dłuższą metę zawodzi....podkarmisz je przez tydzień, a potem znowu będą głodować:D Ja bym chyba pozbył się skalarów jakoś, a postawił na paletki. W 30litrach przez tydzień będą się męczyć, a w 140 litrach i skalary i paletki, to chyba jednak za dużo, ale mogę się mylić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma co droższe co tansze. Po prostu ja bym oddał i to i to bo masz za mały zbiornik na takie ryby , a i paletki to nie jest łatwa ryba w hodowli.. A skalary potrzebują akwa o wysokosci przynajmniej 40cm. A Twoje pewnie takiej nie ma , oddaj te rybki bo się meczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy nie uwazacie ze te paletki maja zaciasno w tym 140l? bo mi kiedys nie chcieli sprzedac paletek do 180l paletek bo mogom byc od 240l

mogom - mogą

a co do samego postu to sie nie zgadzam ..dla paletek min. 120 litrów..

oczywiście im wiecej tym lepiej :)

a ze nie chcieli ci sprzedac do 180 litrów to sie nie dziwie...

jak powiedziałes im jaką masz obsade :P masz juz ostre przerybienie ale nie o tym temat ...

Słuchajcie ma problem.

 

czy mogę przełożyć na tydzień 2 młode paletki do akwarium 30 litrowego

 

Mam akwarium 140l wiele ryb ale najgorzej jest ze skalarami nie są one duże trochę większe od paletek karmie ryby rożnymi miksami ale niestety zanim paletki dopłyna jedzenie nie ma postanowiłem je dzisiaj przenieś żeby trochę je dokarmić co o tym myslicie. Dobry pomysł cz kicha. jak zły to pewnie trzeba zlikwidować skalary.

Niestety obawiam sie ze to kiepski pomysł :) Paletki beda zestresowane a co z tego że je nakarmisz jesli znowu po jakimś czasie beda miały głodówke ..??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy nie uwazacie ze te paletki maja zaciasno w tym 140l? bo mi kiedys nie chcieli sprzedac paletek do 180l paletek bo mogom byc od 240l

 

mogom - mogą

a co do samego postu to sie nie zgadzam ..dla paletek min. 120 litrów..

oczywiście im wiecej tym lepiej :)

a ze nie chcieli ci sprzedac do 180 litrów to sie nie dziwie...

jak powiedziałes im jaką masz obsade :P masz juz ostre przerybienie ale nie o tym temat ...

Słuchajcie ma problem.

 

 

 

jak chcialem wtedy kupic paletki to jeszcze nic w tym akwarium nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...