Skocz do zawartości

Pierwotniaki


sebek11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam parę pytań, ponieważ niedługo bedę miał narybek, a w encyklopedii napisano że należy karmic je pierwotniakami...

Więc nie wiem czy one nie są odrazu.... Jeśli nie to jak je sie zaszczepia do akwarium (daje sie jakieś krople czy coś) jesli tak to proszę o nazwę preparatu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh kompletnie nie wiem o co chodzi, ale to pewnie dlatego, że jesteś bardzo początkujący i się nie orientujesz:P Więc do akwarium, mozesz dodać specjalne kultury bakterii, które wytwarzają się w akwarium z włączonym filtrem i grzałką dopiero po miesiącu. Dzięki temu jeżeli jesteś niecierpliwy, możesz wpuścić rybki wcześniej niż po upływie tego terminu:-) Jeżeli chodzi o te pierwotniaki, to nie wiem o co dokładnie kaman, czasem można do butelki zalanej wodą włożyc skórkę od banana i karmić rybki wyhodowanym białym nalotem. Można tez kupić artemię, którą hoduję się w domu na własną rękę w prosty sposób. Są tez pokarmy żywe i mrożone. Szeroki wybór suchych. Czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj, a rybki, które mają urozmaiconą dietę są zdrowe i szczęśliwe. Pozdrawiam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...