Skocz do zawartości

filtr aquael unifil do 63l


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem na etepie zmiany filtra w tym momencie posiadam Filtr SUNSUN HJ-611B + deszczownica ale niestety jest bardzo kiepski i chcial sobie kupic nastepujący filtr AQUAEL UNIFILTER 500 UV :

http://www.allegro.pl/item578758371_fil ... _200l.html czy ktoś taki posiada bo przejrzałem większość postów i się z nim nie spotkałem proszę o opinię czy bedzie sie nadawał do mojego 63l akwa oczywiscie założe mu od razu deszczownice żeby unikńac efektu pralki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki filtr w swoim akwarium (160 litrów), trochę go przerobiłem, zmniejszyłem wysokość i służy mi do filtracji mechanicznej. Do 63 litrów jest troche za duży, ale jak go czymś fajnie zakryjesz to z jego pracy będziesz zadowolony. Woda kryształ, czyszczenie proste i dwie osobne gąbki które można czyścić na przemian nie niszcząc bakterii we filtrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na wysokośc powinien wejsc bez problemu mam plan zamontowac do niego deszczownice wiec troche mocy straci a pozatym jak byl by za mocny to jest jeszcze regulacja :) zastanawialem sie jescze nad AQUAEL TURBO 350 ale czytalem gdzies ze jak sie wyl filtr do karmienie to caly syf odpada od tej gabki wiec to mnie zraziło do niego jakie jeszcze mozecie mi polecic filtry wewnętrzne do 63 L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mejol to może Ty mi powiesz jak jest z tym Twoim filtrem gdzie ten osad sie zbiera i jak wylanczasz to nie opada caly napisz co i jak bo czytalem kilka postow ze ludzie narzekali na niego ze wzgledu na ta gabke na wierzchu bo tak to filtruje znakomicie tylko wiekszosc co wciagnie w ta gabke opada przy wyjmowaniu lub wyl filtra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyłączaniu ( chociaż wyłączam go tylko przy podmianie wody co tydzień) to może nie ,ale faktycznie przy wyciąganiu lekki syf jest. Ja przy podmianie jak go wyciągam do czyszczenia usuwam wszystko odmulaczem od razu i nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...