Jump to content

Czy możliwe że to Okrzemki?


tem123
 Share

Recommended Posts

Możliwe jest mam okrzemki jeżeli akwarium stoi w pokoju gdzie nie padają na niego promienie słoneczne bo stoi od północnej strony, oświetlenie mam nie większe niż 0,3W/l od 15.30 do 23.50?

Link to comment
Share on other sites

Podmień raz 50% i dołóż światła. Nie wiem czy sama podmiana coś da. O ile to jest niedojrzałe akwarium, to może samo przejść.

Ale nie podałeś niestety nic o tym akwarium, więc tak jakbyś poszedł do lekarza i powiedział, że masz kaszel i prosisz o lekarstwo... z kart nie wywróży czemu jest ten kaszel, a przepisać może wiele.

Link to comment
Share on other sites

Akwarium 60l, wody około 45-50l, temperatura 24-25 stopni, wyniki testu wody: NO3=25, NO2=2, gH=>7->14, kH=6, pH=7,2, CL2=0.Obsada 12 Neonków czerwonych, 2 Mieczyki, 5 Kirysków pstrych, 1 samica gupika + 25-30 narybku, woda podmieniana 3 dni temu.

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze co rzuca się w oczy to fakt przerybienia(ilość ryb) i niedojrzały zbiornik(NO2=2mg/l). Pytasz czy możesz mieć okrzemki - tak, możesz - ale najpierw skup się na zapewnieniu odpowiednich warunków dla swoich podopiecznych :/, potem zadbaj o to żeby rośliny miały odpowiednie warunki do rośnięcia(parametry wody i pożywkę), a na końcu martw się glonem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...