Skocz do zawartości

bojownik


Żagiel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gupiki z bojownikiem? niezbyt.. w 10l akwa tylko bojownik ..ewentualnie zamiast boja kup se krewetki lub slimaki lub 2 gupiki / 2 mieczyki jak niedlugo zmieniasz akwa na wieksze to glonojada bo on do 15 cm moze urosnac a w 10l akwa dopuszcza sie go do max 3 moze 3,5 cm i trzeba na wieksze akwa zmienic wtedy.. ja osobscie odradzam bojownika i radze abys kupil sobie gupiki samca i samiczke... + mala roslinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że spoko mozesz a czy masz tam tylko bojwnika? iczy chcesz tam trzymać cos jeszcze oprócz bojka i gupików mój po wpuszczeniu gupików ganiał ich troche ale po jakimś czasie przestał na pewno na drugi dzień przestał dokuczać jest to akwa 45l a sory jest to akwa mojego brata ma 5 lat :D ale mu pomagam oddałem mu swoje jak kupiłem 216l i już ma te rybki tydzień oprócz tego glonek i 10 neonków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on nawet karmić sam nie chce bo sie boi od pokarmu rozchorować :D ale ja chciałem to akwa na porodówke ale mama mówiła że to akwarium nie bedzie puste stać i pytanie: czy te rybki co napisałem nie beda zagrożeniem dla ikry i narybku? Głownie mi o skalary chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że spleśnieje to tak (ale tylko część) a jescze dopisze niektóre skalary NIE TRACĄ instynktu macierzyńskiego czytałem mega strone o czyichś skalarach jak je hodowała chyba to ona była i rozmnażała i wogle duużo i pisała że jej skalary nie straciły instynktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...