Jump to content

KWARANTANNA TAK CZY NIE ?

Recommended Posts

Witam mój bojownik znowu sie ociera wiem że pisze to kolejny raz... chcem zrobic cos takiego : w głównym akwarium (17l.) mam glonka bojownika(chorego) i kirysa a akwarium 4,5l. stoi w piwnicy puste chcem przełożyć tam bojownika i zrobić mu 5godz. kapiel leczniczą tylko nie wiem w jakim środu posiadam : MFC ZIELEŃ SERA BAKTOPUR SÓL AKWARYSTYCZNĄ I WITAMINY SERA ACTIVANT (TABLETKI) I WITAMINY TROPICAL MULTIMINERAL czy ta kwarantanna dla bojownika to dobry pomysł?

kwarantanna sie przyda, nie wlewaj żadnej chemii, tylko dobrze odkaź akwarium (tzn.przelej wrzątkiem, użyj lampy UV do zabicia wszystkich bakterii), do takeigo akwarium wlej wody pewnego pochodzenia, najlepiej destylowaną, napoietrz ogrzej i będzie gicior. :)

ja wiem ze masz z tym problem od dawna bo widzialem wczesniejszy temat o twoim bojowniczku... kwarantanna jest konieczna bo zawsze jest szansa ze temu bedziesz mogl zapobiec... ja trzymam kciuki za twoja rybke i lepiej by bylo gdybys przygotowal sie na najgorsze... niemowie ze zginie ale to mozliwe... ja mialem 2 mieczyki i 2 gupiki dwa dni temu... samiczka mieczyka urodzila male rybki i zdechla a potem wszystkie rybki... zostal tylko glonojad i malusienkie mieczyki...

Share

• Create New...