Skocz do zawartości

Znikajace Crystale red/black


bosman0
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze znikajacymi krewetkami Crystal. Miesiac temu kupilem 10 tych krewetek, po miesiacu zostaly mi tylko dwie. Mam tam tez red cherry i dwa raczki CPO. Na poczatku myslalem ze to raczki sa przyczyna, gdyz dwa razy zobaczylem jak raczek dojada resztke krewetki crystal. Jednak to tylko one znikaja, a red cherry sa wszystkie. Nigdy nie znalazlem calego ciala niezywej krewetki zawsze byla juz tylko reszta ciala. Czytalem gdzies ze jak krewetka padnie to traci barwy, jednak te resztki byly normalnie ubarwione. Czy to mozliwe ze to raczki zjadaja tylko crystale, czy po prostu zjadaja juz krewetki padniete?

Wczoraj podmienialem wode i byly jeszcze 4szt. Jednak po godzinie znalazlem odwlok jednej, a chwile pozniej slimaka zjadajacego kawalek glowy drugiej.

Moze to parametry wody wplywaja na to ze zdychaja a raczki dopadaja juz tylko padline?

Sprzedawca od ktorego kupowalem krewetki trzyma je na zwyklej kranowce, wiec mowil ze nie sa przyzywczajone do jakis super warunkow.

 

Mam akwarium 25l, podloze aquasubstrate II+, ph 7.6, no3 10, no2 0, kh 3, gh 10.

 

Przepraszam za brak polskich znakow, ale uzywam internetu na komorce w pracy i nie moge ich zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...