Skocz do zawartości

Sklepy na podkarpaciu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. "PERS" ul. Franciszkańska (najlepszy)

2. "WILKOP" ul. Przemyska

3. W sklepie "SEZAM" na parterze ul. 3 Maja

4. "PUPIL" ul Konfederacka

5. W bramie przy ul. Grunwaldzkiej (właściciel D. Bender - nazwy nie pamiętam)

6. Właściciel jak wyżej - osiedle Kalinki

7. Najstarszy chyba sklep przy ul. Słowackiego ( Osiczko )

8. Nowo otwarty "Zoo ... coś tam" ul. Spytka (koło piekarni) - niezły asortyment i duży sklep

9. Ostatni w "Tesco" ul. Pruchnicka, ale tam jeszcze nie byłam

 

Jakieś jeszcze pytania ?

 

Poważnie pytam czego szukasz, bo raczej wiem gdzie co można dorwać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.9. Byłem w Galerii Pruchnickiej pare dni po otwarciu i w tym zoologicznym nie było ani jednego akwarium (nieważne czy z wodą czy też bez) i w akcesoriach też co najmniej średni wybór. Ciekawe jak to wygląda teraz. :)

 

BTW, nie miałem pojęcia o istnieniu "Persa". Trzeba odszukać i odwiedzić.

Poza tym byłem pewien, że "Pupil" jest najlepszym skl. zoologicznym dla jarosławskich akwarystów. Co w tym persie takiego jest?

 

Spytka też trzeba odwiedzić.

 

Ogólnie fajnie by to wyglądało gdybyś dopisał do każdego z tych odwiedzonych sklepów chociaż niewielką charakterystykę z małą oceną, oczywiście swoją własną, subiektywną.

 

Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. "PERS" ul. Franciszkańska (najlepszy)

2. "WILKOP" ul. Przemyska

3. W sklepie "SEZAM" na parterze ul. 3 Maja

4. "PUPIL" ul Konfederacka

5. W bramie przy ul. Grunwaldzkiej (właściciel D. Bender - nazwy nie pamiętam)

6. Właściciel jak wyżej - osiedle Kalinki

7. Najstarszy chyba sklep przy ul. Słowackiego ( Osiczko )

8. Nowo otwarty "Zoo ... coś tam" ul. Spytka (koło piekarni) - niezły asortyment i duży sklep

9. Ostatni w "Tesco" ul. Pruchnicka, ale tam jeszcze nie byłam

 

Jakieś jeszcze pytania ?

 

Poważnie pytam czego szukasz, bo raczej wiem gdzie co można dorwać ;)

A w tym persie jest duży asortyment akwarystyczny czyli filtry, akwaria, zestawy i chciałbym też kupić 1 bocje wspaniałą bo mam problem z ślimakami. Dzięki za wypisanie sklepów. Pozdrawiam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Persa" uważam za najlepszy sklep (chociaż mógłby być większy :) ) nie tylko ze względu na asortyment wyposażenia, ale też żywy towar i poza tym przemiłego i uczynnego pana Darka. Ma ciekawe gatunki i jak coś się chce szczególnego, to zamówi i sprowadzi w przystępnej cenie.

 

Michał132 - ładne bocje wspaniałe widziałam na Spytka, chociaż osobiście polecam striaty, bo są mniejsze i też wspaniale radzą sobie ze ślimakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

8. Nowo otwarty "Zoo ... coś tam" ul. Spytka (koło piekarni) - niezły asortyment i duży sklep

9. Ostatni w "Tesco" ul. Pruchnicka, ale tam jeszcze nie byłam

 

Jakieś jeszcze pytania ?

 

Poważnie pytam czego szukasz, bo raczej wiem gdzie co można dorwać ;)

To jest zooland chyba a w tesco nie ma rybek tak dla wiadomosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Już minęło trochę czasu od ostatniego posta. Co do Jarosławskich sklepów to w "Tesco" już są oczywiście ryby, ale niczym szczególnym się ten sklep nie wyróżnia, a już na pewno nie fachową obsługą niestety.

Bardziej mnie zastanawia co myślicie na temat sklepu zoologicznego na przeciwko galerii pruchnickiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już minęło trochę czasu od ostatniego posta. Co do Jarosławskich sklepów to w "Tesco" już są oczywiście ryby, ale niczym szczególnym się ten sklep nie wyróżnia, a już na pewno nie fachową obsługą niestety.

Bardziej mnie zastanawia co myślicie na temat sklepu zoologicznego na przeciwko galerii pruchnickiej?

Bardzo dobry sklep, byłam i kupowałam. Duży wybór, czyste, zadbane akwaria i rzetelna obsługa. Gatunki ryb bardzo ciekawe np. Notropisy i Badisy, pokarmy mrożone z Ichtio Tropic i rośliny w dobrej kondycji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kiedyś widziałem to wybór roślin wodnych jest zazwyczaj podobny na ul. Przemyskiej, na Pruchnickiej oraz w Pupilu na Konfederackiej. Mam tutaj na myśli sklepy, w których są osobne zbiorniki na florę, a jak już są sprzedawane oddzielnie, tym samym specjalnie pielęgnowanie na sprzedaż to trudno stwierdzić gdzie są te najlepsze ;)

 

Mam do Was pytanie nt. dostepu ryb: gdzie jest największy wybór wsród pielęgnic z jezior afrykanskich? Gdzie w ogóle można je najcześciej spotkać? Wiem, że kiedyś był z tym problem, chociaż, w sumie nie zwracałem specjalnej uwagi na te gatunki. Muszę znaleźć czas na pochodzenie po sklepach i sprawdzenie, popytanie, ale to pewnie dopiero za 2-3 tyg.

Spotkanie w Jarosławiu pielęgnic z j. Tanganika to byłoby to ;P

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Edytowane przez kd__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...