Skocz do zawartości

45l - ciekawa rybka


Filip_B
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od kilku dni poszukuję ciekawą rybkę do akwarium 50x30x30 (45l). Chodzi mi tu o rybkę żyjącą w parach/haremach. Chciałbym, żeby się czymś wyróżniała: np. specyficznym zachowaniem, może wyglądem. Może być ciężko dostępna, postaram się takową znaleźć. Proszę o jakieś propozycje.

Pozdrawiam Filip_B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie 50cm minimalne do pand, i wg. moich ponad rocznych obserwacji, bo tyle już je mam, pasują. Przez te 7 miesięcy co były w 45l, dorosły do normalnych rozmiarów i mają się dobrze. No właśnie myślę nad muszlowcami, czymś innym z tangi.

 

A no właśnie zapomniałem dodać, że akwarium nie ma pokrywy. Gdyby była dla jakiegoś gatunku niezbędna, to kupię szybę nakrywową, jednak wolałbym tego uniknąć.

 

Podsumowując:

Albo:

- 1+2/3 proporczykowiec

- galaxy hmm. 10?

- pandy/pigmeje 6

Albo:

tanganika (propozycje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie 50cm minimalne do pand, i wg. moich ponad rocznych obserwacji, bo tyle już je mam, pasują. Przez te 7 miesięcy co były w 45l, dorosły do normalnych rozmiarów i mają się dobrze. No właśnie myślę nad muszlowcami, czymś innym z tangi.

 

A no właśnie zapomniałem dodać, że akwarium nie ma pokrywy. Gdyby była dla jakiegoś gatunku niezbędna, to kupię szybę nakrywową, jednak wolałbym tego uniknąć.

 

Podsumowując:

Albo:

- 1+2/3 proporczykowiec

- galaxy hmm. 10?

- pandy/pigmeje 6

Albo:

tanganika (propozycje)

W necie 50cm minimalne do pand, i wg. moich ponad rocznych obserwacji, bo tyle już je mam, pasują. Przez te 7 miesięcy co były w 45l, dorosły do normalnych rozmiarów i mają się dobrze.

Twoja wola ;) Ja tylko doradzam. Pamiętaj, aby zapewniać rybom jak najlepsze warunki.

 

A no właśnie zapomniałem dodać, że akwarium nie ma pokrywy. Gdyby była dla jakiegoś gatunku niezbędna, to kupię szybę nakrywową, jednak wolałbym tego uniknąć.

Według mnie zawsze lepiej mieć pokrywę, jeżeli masz taką możliwość.

 

 

Podsumowując:

Albo:

- 1+2/3 proporczykowiec

- galaxy hmm. 10?

- pandy/pigmeje 6

Albo:

tanganika (propozycje)

Daj Pigmeje i będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...