Skocz do zawartości

Decolight


Jowisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję założyć krewetkarium. Zastanawia mnie sprawa oświetlenia, do tej pory byłem prawie pewny co do zakupu dwóch takich modułów DECOLIGHT 11W - http://allegro.pl/lampka-oswietlenie-de ... 08055.html Wygląda to na oświetlenie takie jak w Aquael Shrimp Set.

Przeczytałem jednak kilka opinii, że świetlówki w takich modułach nie są wymienne i jak się spali należy kupić nowy moduł.. jak to w rzeczywistości wygląda? Bardzo mnie to zastanawia tym bardziej, że planowałem kupić jeden moduł kompletny, a drugi sam klosz gdyż świetlówkę mam i ją planowałem zamontować w drugiej obudowie. (no właśnie.. czy świetlówka z pokrywy z zestawu Aquael Econoline 40 .11W. będzie pasowała do takiego modułu?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link, który podałeś to właściwie lampka-czyli całość. Musisz kupić dwie takie, a potem do tego dokupować moduły.

Niewymienność tych modułów polega na tym, że jest to świetlówka już z przewodem i włącznikiem, którą umieszczamy (wsuwamy)do tej obudowy, w której jest odbłyśnik. Świetlówka, będzie pasowała, to ten sam moduł, tylko samej obudowy to raczej nie kupisz.

Ja mam w pokrywie zamontowane dwa takie lampki i jestem zadowolona z tego rozwiązania. I jak coś zachowaj paragon zakupu, bo jak Ci się spali moduł (ma 2 lata gwarancji), to aquael wymienia bez problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...