Skocz do zawartości

Na jakie akwarium sie zdecydowac


LAURA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę założyć i w sumie waham się pomiędzy słodkowodnym a morskim.I w związku z tym mam pytanie-czy jako nowicjusz poradzę sobie z takim zadaniem,czy przy doborze rybek należy się sugerować ich naturalnym środowiskiem chodyi mi o stopien zasolenia.W sumie moglabym miec normalne akwarium,ale ze slodkich rybek nie znam zadnych naprawde barwnych.Pomozcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

co do morskiego to jest dużo zabawy koszty i dyscyplina jakaś zwłoka lub niedopatrzenie i po akwa morskim

 

Jeśli znasz kogoś kto ma doświadczenie z morskim to ci pomoże o wprowadzi ale z tego co czytałem to ty nie masz nawet doświadczenia z gupikami raczej morskie nie polecam chyba że jesteś pewna że dasz rade i czas przygotowanie wody itp to kupa czasu a jeszcze rybki lub inne zwierzęta

cze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

akwarium moskie jest w drogie mój wujek ma 550l morskie i mi pozwala do niego podchodzic na max metr wydal na to tyle kasy ze ja w ciagu 2 lat tyle nie nazbieram i jak bylem z nim po błazenki (nemo) to kupowal ich chyba ze 8 i wydal na nie grubo ponad 500zl wiedz jak masz kase i doswiadczonego chodowe w rodzinie to mozesz spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...