Skocz do zawartości

Ruszające się rośliny


micuch11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic im nie powinno być, to raczej normalne, że się trochę kołyszą. Ewentualnie będzie problem z roślinami pływającymi, one mogą nie rosnąć. Mi kołyszące rośliny jedynie wolniej rosły i nie było zbyt ładnie w akwarium (wylot filtra na nie skierowany), lepiej jak rosną naturalnie w górę, mały ruch wody im nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę ze nic nie powinno się stać w końcu woda w rzece tez ma swój nurt i roślinki z automatu się tam ruszają.

Zależy jaka rzeka, górskie potoki nie mają praktycznie żadnej roślinności, niewielka ilość roślinności która gdzieś się zaczepi (np. moczarka), w szybciej płynących rzekach także nie ma tak wiele, ale już jest więcej, największa różnorodność jest w rzeczkach, praktycznie stojących, jednak tam też rzeka płynie i rośliny to odczuwają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że jak sieknie centralnie wylotem z filtra na rosliny to raczej nic z nich nie będzie ale napisał że ma deszczownię więc ona raczej wirówki nie robi a rośliny jeśli delikatnie falują nic im sie nie stanie oznacza to że jest dobry przepływ wody wokół roślin i pobieraja wiecej minerałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...