Jump to content

akwarium

MrPeter
 Share

Recommended Posts

Co masz na myśli pisząc dowolny wymiar? Nie radzę Ci kupować akwarium na "dowolny wymiar". Jeżeli akwarium będzie miało złe proporcję jest duża możliwość że nie wytrzyma ciśnienia słupa wody i po prostu pęknie bądź się rozszczelni. Poszukaj programu który wylicza napięcia w danym miejscu akwa. Gdzieś widziałem wątek o tym programie, niestety teraz nie pamiętam gdzie...

Pozdrawiam,

fforc9e

Co masz na myśli pisząc dowolny wymiar? Nie radzę Ci kupować akwarium na "dowolny wymiar". Jeżeli akwarium będzie miało złe proporcję jest duża możliwość że nie wytrzyma ciśnienia słupa wody i po prostu pęknie bądź się rozszczelni.

O czym Ty piszesz :shock:

Kolega podaje wymiary jakie chce,a już majstra w tym głowa,żeby dobrać odpowiednią grubość szkła i ilość wzmocnień.

Co masz na myśli pisząc dowolny wymiar? Nie radzę Ci kupować akwarium na "dowolny wymiar".

Jeżeli zajmują się tym profesjonaliści to dlaczego nie?

Na pewno taniej wyjdzie standardowe akwa i z pokrywą nie będzie problemu.

Najlepiej poszukaj firm w swojej okolicy. W guglu jest na pewno znajdziesz pełno adresów.

Kolega podaje wymiary jakie chce,a już majstra w tym głowa,żeby dobrać odpowiednią grubość szkła i ilość wzmocnień.

Sławku oczywiście, że masz rację. Chodziło mi o to, że może kolega chce kupić samo szkło na allegro i skleić sam zbiornik, wtedy lepiej się upewnić czy na pewno wszystko wytrzyma, prawda?

Poza tym wszyscy wiemy, że ze sprzedawcami na allegro to różnie bywa czasami, niestety...

Sławku oczywiście, że masz rację. Chodziło mi o to, że może kolega chce kupić samo szkło na allegro i skleić sam zbiornik, wtedy lepiej się upewnić czy na pewno wszystko wytrzyma, prawda?

Poza tym wszyscy wiemy, że ze sprzedawcami na allegro to różnie bywa czasami, niestety...

Czy ktoś kupował akwarium na dowolny wymiar na allegro ???

Kolega ewidentnie chce kupić akwarium a nie samo szkło.

Jak jesteś z Radomia,to przejdź się do zoologa na Osiedlową i gościu powinien Ci sprowadzić akwa w takim wymiarze jaki chcesz.

Ewentualnie dowiadywałem się kiedyś w zoologicznym na Traugutta(pierwsza brama w prawo idąc od dworca w górę),tam na pewno robią/sprowadzają na wymiar.