Skocz do zawartości

prosze o wskazowki


Rekomendowane odpowiedzi

pomocy!!! Wytarly mi sie akary pomaranczowe:) przenioslem je do osobnego akwarium problem w tym ze nie mam dostepu do zywego pokarmu poniewarz nieszkam w Irlandi a tu nawet nie wiedza co to jest.Czy narybkowi wystarczy do przetrwania rozdrobniony suchy pokarm(spirulina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to nicienie mozesz samemu wychodowac gdzies kiedys czytalem na ten temat ale nie pamietam wiem ze potrzebna byla docznika z ziemia kromka chleba torche wody i szyba zeby to przykryc a jak dokaldniej to nie pamietam poczekaj az ci odpowie kto bardziej doswiadczony w tych sprawach a i nie wiem czy dobrze zrobiles wyciagaja ikre bo chyba akary sie opiekuja ikra i larwami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to nicienie mozesz samemu wychodowac gdzies kiedys czytalem na ten temat ale nie pamietam wiem ze potrzebna byla docznika z ziemia kromka chleba torche wody i szyba zeby to przykryc a jak dokaldniej to nie pamietam poczekaj az ci odpowie kto bardziej doswiadczony w tych sprawach a i nie wiem czy dobrze zrobiles wyciagaja ikre bo chyba akary sie opiekuja ikra i larwami

dzieki za wskazowke odlowilem narybek poniewarz byl zjadany przez reszte akar matka owszem opiekowala sie larwami i ikra ale niestety inne atakowaly narybek i nie dawala rade upilnowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj im podawać żółtko ugotowanego jajka. Bierzesz na wykałaczkę bardzo maleńki kawałek zółtka, taki milimetrowy. Rozdrabniasz to bardzo mocno w łyżeczce wody z akwarium. Zasysasz zawiesinę do strzykawki i wpuszczasz w ławicę ryb. Koleżanka karmila też skalarki mikrovitem - pokarmem dla narybku. O dziwo jadły. Możesz spróbować. Zostaje jeszcze artemia:

http://strony.aster.pl/elem/akk/artykuly/artemiat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj im podawać żółtko ugotowanego jajka. Bierzesz na wykałaczkę bardzo maleńki kawałek zółtka, taki milimetrowy. Rozdrabniasz to bardzo mocno w łyżeczce wody z akwarium. Zasysasz zawiesinę do strzykawki i wpuszczasz w ławicę ryb. Koleżanka karmila też skalarki mikrovitem - pokarmem dla narybku. O dziwo jadły. Możesz spróbować. Zostaje jeszcze artemia:

http://strony.aster.pl/elem/akk/artykuly/artemiat.html

dzieki ale tu pojawja sie kolejny problem bo niema tu w sprzedarzy jajeczek artemi , ale zaraz ide gotowac jajko:))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...