Skocz do zawartości

KREWETKA


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem wczoraj krewetkę red dopiero w domu zauważyłem że posiada ikrę więc włożyłem ja do osobnego zbiornika 10l dałem jej tam kule ze mchu i niech sobie tam żyje :) teraz moje pytanie w jakim czasie krewetki składają ikrę i ile po złożeniu czeka się na małe? czy można zostawić tą krewetkę z małymi? czy one mi przeżyją w tym małym zbiorniczku? i czym mam je żywić po urodzeniu z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile trwa noszenie ikry to sobie sam poszukaj w google, bo to zbyt banalna informacja.

krewetki najczęściej gubią ikrę przyniesioną ze sklepu.

co do tych 10 litrów to zależy od warunków wodnych, jeśli masz ten zbiorniczek dojrzały to ok.

można zostawić matkę z małymi.

małe krewetki jedzą to co duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ikry krewetek wyklują się młode jeżeli będą miały słoną wodę .Poczytaj sobie trochę o krewetkach ;)

Ty żartujesz? tylko niektóre larwy potrzebują słonej wody do rozwoju.

najpopularniejsza krewetka jaką jest red cherry nie potrzebuje słonej wody. rozmnaża się po prostu w normalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zależy jeszcze jakie krewetki

autor napisał że ma krewetki "red". najprawdopodobniej chodzi o red cherry, ewentualnie o crystal red. obie te odmiany rozmnażają sie w wodzie słodkiej. twierdzenie więc że do wyklucia jego krewetek potrzebna jest słona woda jest po prostu błędem, który mógł kosztować życie zarówno matkę jak i małe kreweciątka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi mi o red cherry dziekuje za odpowiedzi ale powiedzcie mi jeszcze jedno czy nawet jezeli gubila ikrę to z tej ikry sie wyklują? I czy krewetkai skladaja ikrę w kupie czy rozrzucona na mchu??? zaóważyłem że ona robi coś z ikra raz w jedny za chwile w innym miejscu a za pare chwil w zupelnie innym miejscu? jak myslicie uda mi sie wychować te krewetki jak juz bym je miał? ile się czeka na małe po złożeniu ikry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...