Skocz do zawartości

szafka pod akwa 90l dla żółwia


agnieszka22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam akwarium 50x45x40h szafke świeżo zrobioną 90x50x50h jest wieksza z tego względu że jest na niej zrobiona wyspa zewnętrzna dla żółwia. Blat szafki wykonany jest z płyty 1,8cm boczna ścianka od strony akwarium z dwóch płyt 1,5cm czyli 3cm plecy z 1płyty 1,5cm środkowa scianka któa też jest pod akwarium z podwójnej płyty 1,5cm czyli 3cm jedna boczna ściana z 1płyty 1,5cm. Jako nóżki są przykręcone po dlugości (90cm) kawałki szer 6cm z plyty 1,5cm, ale by wypoziomować dobrze akwarium (krzywa podłoga) musiałam zrobić podkładki w rogach akwa i dodatkowo dla pewności zrobiłam podpore po środku tam gdzie jest ta podwójna płyta. Podwójne płyty to są skręcone 2 1.5cm płyty. Proszę powiedzcie mi czy to wszystko wytrzyma pod naporem akwarium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro postaram się wstawić bo aparat muszę odebrać. Pocieszyłeś mnie bo bałam sie troche o ta szafke. Miałam sporo podkładania bo na 50cm mam podłoge prawie o 1.5cm krzywą wiec wiekszość podłogi szafki wisi w powietrzu aczkolwiek wypoziomowane jest prawie co do milimetra :)

 

 

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/31/img1391r.jpg/ niestety tylko wklejam link bo nie moge inaczej tego zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak troche wisi szczerze to tego nie zauważyłam ale dzieki za rade zaraz to zrobię by było równo. Wiem że może to nie jest jakieś cudo i dzieło sztuki ale pierwszy raz robiłam szafke z narzeczonym. Planuję jeszcze po prawej stronie pod akwarium dać półkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...