Jump to content
Sign in to follow this  
uzoon

wymiana wody w akwarium

Recommended Posts

jak czesto zmieniacie wode w swoim akwarium??i czy jest to calkowita czy tylko czesciowa wymiana wody w akwarium??

to zalezy od zbiornika im wiekszy tym rzadziej ja około raz na tydzien jakies 30 % wody wczesniej przygotowanej (tygodniowa kwarantanna)

a czy przy wymianie wody mozliwe jest ze ryby doznaja szoku??przeciez pomiedzy woda w akwarium a woda ktora chcemy podmienic jest pare stopni roznicy.

podmiana 50% wody co tydzień.

Odstana 1 - 2 dni.

Uzoon, ja np. leję wodę powoli, bardzo delikatnie... A nie chlup, i po kłopocie xD

Aa, i jak mam zimną wodę do wlania, to pozwalam żeby temp. spadła tak do 20, 22 stopni. Bo jak by było np. 26 to już lekka (dla mnie) przesada... Niebezpieczne?

mam zbiornik 45 l wiec co ile musze wymieniac??i czy mam wymieniac czesciowo czy cala wode??

ty w zbioirniku 45 l itrów pyszczaki chodujesz ? taka mała wzmianka :D a co do wody to raz na tydzień jakieś 10 l wczesniej ustałej:D pozdrawiam

wiem ze wymagaja wiekszego ale mam je juz miesiac i wszystko z nimi ok :D

oj uzoon zmiażdzyleś mi głowe poczytaj o wymaganiach pysków http://www.malawi.pl. Sam hodowałem jak masz młodzież to jeszce oka ale jak podrosna to bedziesz miał lipeee...

no to sa jeszcze male pyszczaki.a jak podrosna to trzeba bedzie kupic drugie akwarium :mrgreen:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this