Skocz do zawartości

moje rybki plywaja tylko u gory akwarium


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem pomozcie. moje rybki plywaja tylko u gory akwarium tak jakby mialy problem z oddychaniem.

wczoraj w ten sposob plywaly mi 4 tetry i samica molinezji ktora sie wlasnie przed wczoraj okocila. Dzis rano zauwazylem ze wslanie te 4 tetry i molinezja nie zyja. a prawie cala reszta ryb w ten sam sposob plywa tylko u gory jak tamte rybki wczoraj. poza tym co jeszcze zauwazylem ze te tetry co dzis rano zdechly byly zupelnie blade bez tego czarnego paska z boku. pomozcie prosze

Edit:

 

poza tym chcialem dodac ze zauwazylem ze co jakis czas rybki lubia się ocos otrzec glownie zauwazylem to u moich skalarow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podmieniasz wodę?? Masz napowietrzanie w akwa?? nie masz czasem białej wody??

dobre pytanie może niemasz filtra napowietrzającego i niemają czym oddychać albo kup jakieś witaminy do rybek może masz jakąś rybke chorą ,a ona zaraża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wode podmnieniam srednio co jakies poltora tygodnia gora dwa a filtr chodzi caly czas oprocz w nocy

wlalem tez odkazalnik tetra aqua safe

Edit:

 

dziekuje w_ogole za zainteresowanie miom tematem. Mam jeszcze pytanie a jak zmniejszyc ta ilosc amoniaku??

 

mod: edytuj posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wode podmnieniam srednio co jakies poltora tygodnia gora dwa a filtr chodzi caly czas oprocz w nocy

Twoje ryby nie sa na nic chore. Duszą sie poprostu i trują dlatego ze:

Po 1 woda jest nie napowietrzana

Po 2 w czasie braku natleniania gina bakterie nitryfikacyjne, ktore roskładaja produkty przemiany materii ryb.

KONIECZNIE ZOSTAWIAJ FILTR WŁĄCZONY PRZEZ 24 GODZINY NA DOBĘ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...