Skocz do zawartości

rybki we akwarium 84l


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostałam po wujku akwarium 84l a w nim bojownik czerwony, 3 platynki, 2 prętniki i 3 neonki czarne. Na dnie są 4 kiryski panda. Rybki są w tym składzie od bardzo dawna i wszystko jest w porządku. A tu czytam teraz że prętniki nie mogą być z bojownikiem.W związku z tym mam pytanie czy po prostu te rybki już do siebie przywykły po tak długim czasie czy jeszcze mogą zacząć się wojny między nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60x35x40

Bojownik pływa sobie spokojnie obok prętników, jakby się nie widziały. Nie wiem dokładnie ile są razem w akwarium ale ponad rok na pewno. czy muszę dokupywać rybki czy na razie może tak zostać? Dopiero uczę się opieki nad nimi i boję się cokolowiek zmieniać tak od razu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60x35x40

Bojownik pływa sobie spokojnie obok prętników, jakby się nie widziały. Nie wiem dokładnie ile są razem w akwarium ale ponad rok na pewno. czy muszę dokupywać rybki czy na razie może tak zostać? Dopiero uczę się opieki nad nimi i boję się cokolowiek zmieniać tak od razu...

Na razie może zostać, ale docelowo powinno być jak napisałem wyżej. Szczególnie jeżeli chodzi o neonki.

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...