Skocz do zawartości

Czy to są Ramirezy Electric Blue?


Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie samiczki:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Zdjęcie samczyka:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

I czy to w ogóle są Ramirezy? Kupiłem je po 15zł jako Ramirezy, pływały w jednym zbiorniku razem ze zwykłymi, je wybrałem dlatego, że ładnie się mienią na niebiesko/błękitny kolor.

Wzdłuż całej rybki u obu jak się ustawią tak, że nie mienią im się łuski to wzdłuż kręgosłupa widać lekki delikatny szarawy wchodzący w czerń pasek (trochę niewyraźnie ale widać na ostatniej fotce). Czasami wybarwia im się czarny pasek przecinający oko z góry do dołu jak u zwykłych Ramirez ale nigdy nie zaobserwowałem u nich dwóch poprzecznych czarnych pasków/plamek jak u zwykłych Ramirez. Na razie są to małe rybki mierząc od pyszczka do końca płetwy ogonowej mają 2,8cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są ale jakieś kiepsko wybarwione.

Nie wydaje mi się, jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia ;)

Dokładnie po prostu źle sfotografowane.

Dołączona grafika

 

Na większości zdjęć w przeglądarce widać że zdjęcia są robione z lampą błyskową przy przytłumionym świetle w tle.

Sami wiemy z doświadczenia też że raz ryba bez stresu pływa i jak się jeszcze odpowiednio do światła ustawi błyszczy pięknem barw, a czasem wygląda jak niepozorna myszka kiedy jest zestresowana i światło nie odbija się odpowiednio od jej łusek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...