Skocz do zawartości

Gurami pomoc potrzebna.


Adamus123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sory ale tak pytam bo z togo co mowisz to polowe ryb musze odac. Ale jak tak to tak. Wazne by bylo ok

Nie jesteś ani pierwszym ani ostatnim, który kupił o wiele za dużo ryb na możliwości akwarium. Szkoda ze nie wiedzialem wczesniej tego. A w zologu zamiast doradzic to wciskaja by zarobic. Teraz musze gdzies odac plus 16w kotniku malych mieczykow i gupikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge maluchy przyjąć dla moich skalarów na pożywkę sąsiad donosi mi co miesiąc po 60 do 80 sztuk ale moje pielęgnice zżerają po 10 sztuk dzienniei jak karmie inne rybki platkami to skalary nie pogardza i nimi , malo tego co jakiś czas robie pokarm z serc indyczych i też go wsówają ze nie zdąży na dno opaść. a moje mieczyki i molinezję nie nadążają z reprodukcją

Tylko że ja jestem ze Zgorzelca dolnośląskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zacznijcie gadać na temat a nie o stawianiu akwarium. 4 strony spamu a odpowiedzi dalej nie ma.

 

ja mam 200 l

2 parki skalarów

3 samce i 2 samiczki gurami dwuplame

2 małe gurami (płec nieznana ...jeszcze)

5 kiryskow

2 kosiarki

2 zbrojniki ( jeden to albinos)

parka mieczykow

i parka molinezji

żyworódki dokarmiają mi skalary ;)

I Ty się jeszcze dziwisz czemu ryby po kątach są pochowane?

 

To juz nie wiem. Jeden mowi ze mieczyki nie a Ty kolego podales mi link z obsada do 112i tam sa mieczyki. A wiec?

Ludzie, którzy zaczytali się o dorastających Mieczykach do 16 cm tak gadają. Jestem pewny, że w życiu nie widzieli większego niż 10cm.

 

A jak bym postawil baniak ok 300mam filtr odpowiedni itd kupowalem z mysla ze kupie wieksze akw.

Postaw najpierw akwarium. Jak już je będziesz miał to zabierzesz się za kupno ryb.

 

Do autora tematu:

Widać, że sam nie wiesz co chcesz.

Proponuje Ci przejrzeć 3 tematu, które Ci wysłałem i na spokojnie wybierz ryby, które Ci się podobają i My coś dobierzemy. W przeciwnym razie będzie tu 10 stron spamu i będziecie gadać o nowym akwarium a nie o rybach.

Najlepiej zamknąć ten temat i załóż temat w dziale obsady i tam się dobierze obsadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...