Skocz do zawartości

Zestaw 63l


k3tiw94
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. lepiej kupić proste a nie profilowane

2. lipna świetlówka, za mała moc do 63l

3. filtr i grzałka przy takich zestawach zazwyczaj nie najlepsze są

4. broń Boże nie myśl o wkładaniu tych plastikowych kamyczków do wody!

5. duży plus to nieduża cena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180 zł za:

akwarium profilowane 63L z pokrywą- ja bym go już nie kupiła ze względu na profil, poza tym ma mniej niż 63L

"filtr renomowanej firmy sunsun"- pierwszy raz słyszę o takiej firmie :D filtr powinien być porządny, ten raczej nie jest

grzałka z termostatem 100W- może być

termometr- w opisie jest "naklejany na szybę", a umieszczają zdjęcie termometru rtęciowego...

siatka do wyłowu rybek- ok

kolorowy żwirek- nie nadaje się do akwarium

mata- w porządku.

 

Osobiście wolałabym kupić akwarium proste: http://allegro.pl/item558792246_akwarium_60x30x35_63l_proste_pokrywa_gratis.html

 

a jeśli już chcesz profil, to tutaj masz za 125 zł http://www.allegro.pl/item566429789_okazja_akwarium_z_pokrywa_63l.html

 

termometr to koszt 5 zł, mata koło 10 zł, filtr 30zł, siatka około 3 zł grzałka z termostatem 30 zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj akwarium z Allegro.. Sam kupiłem tego typu zestaw. Akwarium pękło po 4 dniach , grzałka się zaraz zepsuła, filtr już mam nowy bo tamten to badziewie zapchał się po 2 dniach , termometr nowy.. Tylko mi karma została i CD o akwarystyce.. A zamawiałem z Trzmiela!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kijowy termometr, i będziesz musiał się przygotować na dołożenie świetlówki ;)

 

ale wiadomo im większe akwarium tym lepsze. Przy 112L już można poszaleć :D Z tym że im większe akwarium, tym większe koszty wyposażenia (filtr to już raczej tylko zewnętrzny) no i musisz mieć odpowiednią szafkę która je utrzyma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...