Skocz do zawartości

Akwarium 40l


RafalBOSS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam akwarium litrów 40 i mam kłopot rybki już pływają podłoże mam akcesoria również ale nie wiem jak w środku je wyszykować jest takie puste... co prawda są jakieś 4 sztuczne krzaczki ale to starocie i nie ładnie wyglądają ktoś mi doradzi jakie mam tam dac roślinki i inne ozdoby mam 8 rybek 6 neonów 1 gupik i 1 dość duża ryba nie znam nazwy ile jeszcze takich drobnych rybek ewentualnie tam moge dożucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ciekawostka kupiłem od razu 2 skalary jeden żółty i jeden czary w białe paski i przez tyle miechów żyły ale pewnego dnia ostro się narąbałem z kolegami zasnąłem nie dałem im jeść i zdechł mi ten czarno biały

 

Karłowatość przeczytaj sobie co to jest bo widzę że nie wiesz to że żyją nie znaczy że jest im dobrze zamknę cie w pudełku 1m x 1m x 1m i tez przeżyjesz ale nie będzie ci dobrze.

A skalar nie zdechł by z braku karmienia chyba że byś go nie karmił bardzo długo a jedno dniowa głodówka jest wskazana żeby ryby nie dostały otłuszczenia wątroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalić wszystko i od nowa zacząć wymienić podłoże na jednolity kolor najlepiej czarny jak chcesz pod neony (możesz zrobić BW tam neony żyją w naturze wtedy piasek na podłoże) jakieś roślinki(jakie masz oświetlenie?) i jakiś korzeń a przy BW dużo korzeni liście dębu szyszki olchy małe oświetlenie i bardzo małą ilością lub bez roślinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...