Skocz do zawartości

akwarium wielorybne towarzyskie


uzoon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zapraszam wszystkich do wymiany pogladow i doswiadczen na temat akwariow wielorybnych towarzyskich.ja sam posiadam niewielki zbiornik , akwarystyka zajalem sie od niedawna.w moim akwarium posiadam 2 pyszczaki zolte,2 pyszczaki wysmukle , bocje wspaniala i glonojada syjamskiego.ryby toleruja sie nawzajem.jednak chcialbym dokupic jeszcze pare ryb ale nie wiem jakie ryby beda odpowiednie do mojego akwarium,prosze wiec o porady.bede rowniez wdzieczny za inne informacje dotyczace tego typu akwariow.zapraszam do rozmow!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuej wszystkim za doradzanie na temat wielkosci zbironika ale jak juz pisalem mam niewielki zbiornik i w tym momencie wszystkie te rady nie zdaja sie na nic :/ powtorze jeszcze raz pytanie: JAKIE MOGLBYM DOKUPIC RYBY DO TYCH KTORE JUZ MAM TAK ABY SIE NAWZAJEM NIE POZAGRYZALY?? mam na oku cierniooczki takie male rybki wygladajace jak weze.prosze wiec o porade czy aby napewno moge je kupic i wpuscic do mojego akwarium.cierniooczki sa z rodziny bocji wiec uwazam ze powinno byc ok z racji tego ze jedna bocje juz mam.pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

człowieku smiech na sali.....nie bede owijal w bawelne ale to beda słowa krytyczne.... co to za obsada ??? pyszczaki,bocje, glonojad syjamski i ciernioczki? Zakładałem dwa akwa z pyszczaki (malwii) i jedno akwa (tanaganika) wiec powiem tyle to co ty zrobiles wogóle nie jest typowym biotpem malawii.....moze i nie chciałas miec akwarium biotopwego rozumiem ale pyszczaki to tylko ryby biotopowe nie miesza sie ich z innymi gatunkami ryb (z innych biotopow) wiec wogule taka obsada sie nie nadaje zeby miec pyszczaki to trzba miec akwa min. 112 litrow i dotego obsada max. 1+3 nic wiecej jeszcze jakies sumiki z malawi do tego a nie cierniooczki.....wogule nie popieram trzymanai pyszczakow w akwa mniejszcym niz 200l to sa duze i piekne ryby ale nie do akwa 60l wiec zastanow sie co chciales zrobic piekne akwa biotopowe czy zwykle bajoro....Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...