Skocz do zawartości

akwarium wielorybne towarzyskie


uzoon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zapraszam wszystkich do wymiany pogladow i doswiadczen na temat akwariow wielorybnych towarzyskich.ja sam posiadam niewielki zbiornik , akwarystyka zajalem sie od niedawna.w moim akwarium posiadam 2 pyszczaki zolte,2 pyszczaki wysmukle , bocje wspaniala i glonojada syjamskiego.ryby toleruja sie nawzajem.jednak chcialbym dokupic jeszcze pare ryb ale nie wiem jakie ryby beda odpowiednie do mojego akwarium,prosze wiec o porady.bede rowniez wdzieczny za inne informacje dotyczace tego typu akwariow.zapraszam do rozmow!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mowile to zbiornik mam nieduzy konkretnie 40 l nazw roslin nie znam bo obecnie mieszkam w anglii i jedyne co moge to podac nazwy angielskie choc i tych nie znam ale moglbym sie ewentualnie zapytac.uwazam ze woda jest odpowiednia poniewaz wszystkie ryby zyja a dodatkowo kupilem dzis glonojada syjamskeigo i obserwujac widze ze "jest zadowolony" z warunkow w moim akwarium.wiem ze akwarium nie powinno sie przerybiac ale uwazam ze moge dokupic jeszcze okolo 3 niewielkich ryb.czekam na dalsze rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...