Skocz do zawartości

Ślimak pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj kupiłem mech jawajski i co dzisiaj patrze do akwarium a tam idzie po szybie mały ślimak wygląd muszli stożkowa brązowy kolor dał bym zdjęcie ale niestety ślimak jest za mały i go nie widać dobrze wie ktoś co to za ślimak i czy go zostawić czy wywalić z akwarium

 

 

Kahl: zacznij przywiązywać uwagę do poprawnego pisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dracco ci jak ci tam to jest zatoczek rogowy a jak chce sie go zlikwidować to kup bocje najlepiej wspaniałom ja kupiłem 2 bo też miałem ślimaki przez dwa miesiące był spokuj ale pózniej znowu sie pojawił zamierzam kupić jeszcze 1szt nie wim czy dacą radę z inwazją ale z jedneej strony są pożyteczne bo zjadaja resztki pokarmu po rybkach a i jak masz jednego to nieługo będzie ich ze 20000000000000000000000000000 bo są obojniakami (czyli rozmnażają się samodzielnie) najlepiej będzie jaśli kupisz 5 bocji 2 mysie a 3 wspaniałe

 

 

Kahl: Pisownia! Wybitna! Ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dracco ci jak ci tam to jest zatoczek rogowy

Bez zdjęć ciężko jet określić co to za ślimak.

 

tylko ja mam 63litrowe akwarium mam w nim 24 rybki czy te bocje maja duże wymagania i to nie jest zatoczek rogowy jest to rozdętka czy można ja trzymać czy lepiej się jej pozbyć ,są pożyteczne w akwarium czy nie?

rozdętki żywią się glonami i resztkami pokarmu więc są pożyteczne.

 

Jeśli jednak zdecydujez się ich pozbyć to polecam helenke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...