Skocz do zawartości

Tanio wszystko...


olyvka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jesli macie blisko do Opola zapraszam do Centrum handlowego KAROLINKA na peryferia Opola...

 

Otwarty tam został kilka dni temu dosyć spory sklep Akwarystyczny.... Jak na razie mają straszny bałagan... więc sprzedają "jak leci" bo wiekszość towaru jest niewyceniona

 

np:

 

Korzen 16,50 - nieważne jaki czy malutki czy taki większy, czy kolos - u nich na razie Korzeń to korzen

 

Kamienie do TANGANIKA... zarówno małe bloczki i skałki jak i większe nic nie wycenione wszystko jak leci 50gr za kilogram

 

Dosyć atrakcyjne ceny ryb:

-Paletki Red scribbelt 30zł/sz

- paletki PIGEON BLOOD 220zł/szt

 

Duzy wybór ryb, sprzetu technicznego, wszelaka chemia :|

 

 

Tylko obsługa lekko niezorientowana w tematach :);)

Ale i tak nie warto słuchać sprzedawców...

 

sądze ze ten bałagan nie potrwa długo więc korzystajmy z okazji , kto może :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy byłeś??

 

ja napisałem post 21 lutego to byłem 20 lub 19 panowała totalna dezorganizacja

sprzet owszem drogi bo to łatwo wycenić ale inne drobnostki jak juz pisałem całkiem przyzwoicie teraz nie wiem nie byłem...

 

Rozbawił mnie sprzedawca oświadczając ze na razie mają wiecej akcesoriów "dla rybek akwariowych niż wodnych" :D:D:D

 

A po chwili poprawił sie ze chodziło mu o bardziej rozwiniety dział z akwarystką niż wędkarstwem :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam jeszcze raz wczoraj kamyczki o których wspominałaś są w cenie OD 3.5 za małe <ostrzeżenie: gó...> a korzenie OD 13,50 za małe <ostrzeżenie: gó...> w górę więc moim zdaniem nawet jeśli było fajnie na początku to teraz już bardzo drogo różnica cen pomiędzy nimi a allegro jest naprawdę duża widziałem nawet kubełki o 150zł droższe niż an allegro z wysyłka ale nic dziwnego sklep jest w takim położeniu że czynsz maja gigantyczny więc gdzieś się to musi odbić a odbija sie na cenach. Na obniżkę się nie zanosi bo klientów mają masę głownie takich którzy po rybkę wpadają z dzieckiem :( Mam nadzieje że z czasem jakos rozbudują ten dział o rośliny zbiorniki na zamówienie i osprzęt w normalnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety dziś także odwiedziłem ten sklep i z kilku cen się przeraziłem...

Testy kropelkowe TROPICAL na twardość wody ponad 35zł :| a w sklepie na ozimskiej koło uniwerku 20zł

Baktozym (enzymatyczna pożywka dla bakterii) 49zł :(:( Podczas gdy u mnie na osiedlu w takim małym 26zł Podnieśli się podnieśli skończyły sie więc dobre czasy co raz bardziej są obeznani w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...