Skocz do zawartości

Akwarium 112l. Pomoc w uzupełnieniu obsady.


Ace
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądałem masę postów o obsadach zbiorników o tym litrażu jednak dalej nie wiem co począć gdyż w moim akwa pływają ryby ze starego zbiornika, a raczej to co zostało z dawnej obsady. Do zoologicznego nie przyjmą a do kibelka przecież nie wrzucę:) Więc tak aktualnie mam:

7- Razbora Klinowa

2- Zwinnik czerwonousty

1- neon czarny

3- kirysy spiżowe.

 

Wiem że zestawienie może i nie trafione jak i ilości ale jak mówiłem nie mam serca pozbyć się ich... Macie jakieś propozycje co mogę zmienić, co dokupić itd? Ode mnie dodam jeszcze że Razbory jak i kirysy chciałbym zachować tylko ewentualnie uzupełnił bym ich ilość. Chciałbym też wpuścić parkę/harem ramirezek bo do tych rybek mam słabość. Oczywiście jestem otwarty na inne ciekawe propozycje więc z tym niema problemu:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak też o tym czytałem no ale jak mówię to są rybki które zakupiłem sporo czasu temu nie mają większego pojęcia niestety o tym. Co do tematu to ktoś może ma jakieś inne propozycje:)? I czy razem z ramirezkami mogę trzymać krewetki red cherry? Bo czytałem że lubią je zjadać przez co te chowają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...