Jump to content

Zbrojnik albinos.


Recommended Posts

Witam . Nie wiem czy w dobrym dziale piszę .Mój glonojad - zbrojnik albinos jakiś czas temu w rogu akwarium gdzie stoi mała szklana kula , to za nią zaczął kopać w żwirku.

"Kopał" do momentu aż dobił się do dna akwarium.Teraz cały czas tam siedzi i wygląda na to jakby dalej kopał. Już z dobry tydzień stamtąd nie wychodzi. Drugi glonojad - ten sam tylko samica , zachowuje się normalnie. Ktoś wie co on wyprawia ?

 

2.Druga sprawa : w jednym z kotników mam molinezję księżycową , która niebawem powinna urodzić.Zauważyłem , że zrobily jej się takie jakby lekko białe wargi.Czy wszystko wporządku ? Zachowuje się normalnie , ma apetyt.

 

P.S Znajomy powiedział mi , że ryby się kocą w nocy tj.1 ,2 ,3 godz. w nocy. To prawda ? Dzieki za odpowiedzi. pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

1. Możliwe, że szuka jakieś kryjówki, której brak w akwarium.

2. Po pierwsze to rybę przenosi się do kotnika jak rodzi a nie trzyma się kilka dni przed porodem. I te lekko białe wargi to nie jest normalne. Pewnie to jakaś choroba wywołana stresem, który jej zafundowałeś przenosinami do kotnika.

 

3.Ryba może się kocić byle kiedy. Nie tylko 1,2 cz3 nad ranem

Link to comment
Share on other sites

Owa ryba ma taki pękaty brzuch, wydaje się że lada chwila zacznie się kocić. Na serio rybę już rodzącą daje się do kotnika ? Jak ona osiądzie na dnie i zacznie rodzić to wtedy mam ją łapać w siatkę i do kotnika ? Nie wydaje mi się , aczkolwiek jestem początkujący dlatego się pytam o opinie innych / doświadczonych akwarystów.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...