Skocz do zawartości

ZooExpo 2011 - ekspozycja akwarystyczna (cykl filmów)


Piotr K.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

 

Oto pierwsza część reportażu z targów ZooExpo 2011 w Warszawie - jeszcze ciepła ;) Zabieram Was na krótką wycieczkę po całej hali wystawowej, żeby pokazać stoiska związane z branżą akwarystyczną - dzięki temu będziecie mieli ogólny ogląd jak to wszystko wyglądało. Niestety tylko standardowa rozdzielczość, bo zacząłem kręcić zaraz po przyjeździe, i z wrażenia zapomniałem przestawić kamerę w tryb HD :evil: (kolejne części już są w odpowiedniej jakości :) ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No genialne,

 

Ja zrobiłem Fotorelacje ale teraz to można obaczyć to wszystko w ruchu :D

Za dużego wow to tam nie było ale czekam na resztę filmików z niecierpliwością jestem ciekaw co tam jeszcze nakręciłeś.

 

Ja wpadłem szybko w niedziele a tu widzę że chłopaki robią coś przy Nano to pewnie jakoś wcześniej zawitałeś. Edit: teraz oblukałem całe a nie po łepkach :lol: Czyli byłeś w piątek hehe

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużego wow to tam nie było

No nie wiem - niektóre aranżacje Nano mnie rozwaliły...

 

Ja wpadłem szybko w niedziele a tu widzę że chłopaki robią coś przy Nano to pewnie jakoś wcześniej zawitałeś. Edit: teraz oblukałem całe a nie po łepkach :lol: Czyli byłeś w piątek hehe

Byłem przez 3 dni - chociaż w piątek dopiero od 14, za późno z domu wyjechałem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem - niektóre aranżacje Nano mnie rozwaliły...

Nie no nie mówię, że Targi to kompletna klapa.

 

No mi się też kilka aranżacji nano bardzo podobało, do tego BW z skalarami super, Akwa na Ekspozycji Argus i KFA też były sympatyczne i robiły wrażenie.

 

Ok dość tu spamu. Targi super zapraszamy do oglądania i sam czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne ;p

 

Ja byłem z Babozaurem to szybko Cykałem foty Nano i ogień na tłoki leciałem dalej. Tu wszystko ładnie, cacy z każdej strony i z komentarzem.

 

No i przy czarnym tle to nie uniknione ;p pozdrowienia dla mistrza drugiego planu :D Rewelka

 

Jestem Ciekaw relacji z Wiszących skałek z niebieskim żwirkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...