Jump to content

Piotr K.

Użytkownik
 • Content count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Piotr K.

 • Rank
  Forumowicz
 1. UWAGA, ważne!! Finalistom organizatorzy zapewniają cały wystrój, rośliny i ryby do akwariów które będą urządzane w Sankt Petersburgu - pod warunkiem, że do dnia 10 listopada 2013 finalista potwierdzi swój przyjazd i zgłosi swoje zapotrzebowanie na to co potrzebne do aranżacji akwarium Tu szczegóły dla tych co tego nie znaleźli sami http://all4aquarium.ru/en/events/jbl-biotope-contest-2013/rules
 2. Hej Informuję o konkursie aranżacji akwariów biotopowych, zorganizowanym przez firmę JBL. Konkurs jest dwuetapowy: do 10 października 2013 można nadsyłać zdjęcia swojego akwarium, między 10 a 20 października 2013 jest głosowanie sędziów i internautów, a finał odbywa się w dniach 20-23 listopada 2013 w Sankt Petersburgu. Tak się złożyło, że zostałem jednym z sędziów tego konkursu, a jak dobrze pójdzie, to pojadę sfilmować całą imprezę Do wygrania jest łącznie ok. 2300 Euro, a organizatorzy pokrywają finalistom koszta podróży. Polacy robią bardzo fajne akwaria biotopowe, więc warto zawalczyć! Tu macie wszystkie szczegóły: http://all4aquarium.ru/en/events/jbl-biotope-contest-2013 Do dzieła!
 3. Piotr K.

  The Art of the Planted Aquarium 2013 - zdjęcia i filmy :)

  Hehe, "Dragon Nature", dokładnie :) A teraz to samo na filmach: Przeglądówka wszystkich akwariów XL (wymiary 100x50x50 cm): Oraz pierwsze pięć zwycięskich akwariów XL (Adrie Baumann, Volker Jochum, Piotr Dymowski , Keith Eckardt, Jan Simon Knispel): Następne filmy niedługo!
 4. Pierwsze zdjęcia i filmy z The Art of the Planted Aquarium 2013. Ciekaw jestem co powiecie - ja mam dość mieszane uczucia… Album 1 - akwaria kategorii XL (100x50x50 cm) Album 2 - akwaria kategorii Nano (25x25x30 cm) Pierwszy film, z wszystkimi akwariami Nano:
 5. Hej Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu aranżacji akwariów roślinnych The Art of the Planted Aquarium, który odbędzie się w dniach 25-27 stycznia 2013 w Hannoverze w Niemczech. Główna nagroda to 2000 Euro w kategorii XL (akwaria 100x50x50 cm, 250 litrów) oraz 800 Euro w kategorii Nano (25x25x30 cm, ok. 19 litrów). Wszystkie szczegóły w ulotce dostępnej tu: PlantedAquarium2013.pdf (uwaga, pdf waży ok. 750 kB) W tym roku była mocna ekipa z Polski, może w przyszłym będzie nas jeszcze więcej? A ja to oczywiście wszystko będę filmował Do zobaczenia w Hannoverze!
 6. Piotr K.

  Targi akwarystyczne Aquatics Live w Londynie

  Dzięki, dzięki Fakt, BiOrby to koszmar, a akwaria z Buddą to trochę kiczyk... A najlepsze, że BiOrbami było całkiem spore zainteresowanie. Kurde, ludzie to są dziwne... Hej A teraz filmy z Aquatics Live 2012 (uwaga, wszystkie w wersji angielskiej, ale co trzeba to widać ): Część 1 - Część 2 - Część 3 - Część 4 - Część 5 - Na razie tyle, następne filmy wrzucę za moment
 7. Hej Aquatics Live to targi akwarstyczne organizowane od dwóch lat w Londynie. Reklamowane jako największe targi akwarystyczne w Wielkiej Brytanii, co jest prawdą - ale nie oznacza to, że są to targi duże. Po prostu nic większego w UK nie ma. Skala imprezy jest mniej więcej taka jak zeszłorocznej ZooBotaniki. Byłem na Aquatics Live z kamerą zarówno w roku 2011, jak i w 2012, więc przyszedł czas, żeby pokazać Wam jak ta impreza wygląda. Najpierw filmy z zeszłego roku: - akwaria na stoiskach firm - akwaria na stoiskach firm - akwaria zaaranżowane przez hobbystów - akwaria roślinne na stoisku UKAPS - konkurs aranżacji nanoakwariów
 8. Piotr K.

  ZooBotanica 2012 - zdjęcia i filmy :)

  Wszystko co dobre kiedyś się kończy Oto trzy ostatnie "gadane" filmy o ZooBotanice 2012: - Konkurs Aranżacji Nanoakwariów (i fotki). - Otwarte Mistrzostwa Krewetek (i fotki). - wystawa krewetek morskich Pawła Szewczaka (i fotki). I to już (prawie) KONIEC
 9. Piotr K.

  ZooBotanica 2012 - zdjęcia i filmy :)

  Po małej przerwie spowodowanej wyjazdem do Drozdowa na Dni Akwarystyki - kolejny film ZooBotaniczny. Pomału zbliżamy się do końca - druga część prezentacji akwariów Wystawy Ryb Dennych A tutaj trochę fotek.
 10. Piotr K.

  ZooBotanica 2012 - zdjęcia i filmy :)

  Heh, to fakt
 11. Piotr K.

  ZooBotanica 2012 - zdjęcia i filmy :)

  A teraz jednym rzutem kolejne trzy filmy prezentujące targowe akwaria. - kolejne akwaria przygotowane przez stowarzyszenia i fora. I do tego trochę fotek - akwaria na stoiskach firm. I do tego mały albumik - czyli pierwsze 25 akwariów Wystawy Ryb Dennych (czyli żyjących przy dnie ): I parę wybranych ujęć.
 12. Piotr K.

  ZooBotanica 2012 - zdjęcia i filmy :)

  Trzeci film ZooBotaniczny, i trochę fotek
 13. Piotr K.

  ZooBotanica 2012 - zdjęcia i filmy :)

  Druga część reportażu z ZooBotaniki 2012 A tu tradycyjnie album wybranych ujęć z tego filmu
 14. Piotr K.

  ZooBotanica 2012 - zdjęcia i filmy :)

  No to wreszcie jest A tu macie jeszcze mały albumik najlepszych (wg mnie ) ujęć z tego filmu
 15. Piotr K.

  ZooBotanica 2012 - zdjęcia i filmy :)

  Nie najlepsza pora na kolejne foty, bo teraz to wszyscy idą na imprezy, a nie siedzą przed kompem Ale nic to, jutro już będzie pierwszy film, więc muszę się sprężać Trzy ostatnie albumy z ZooBotaniki 2012: ZooBotanica 2012 - fotorelacja cz. 5 (konkurs aranżacji nano-akwariów) ZooBotanica 2012 - fotorelacja cz. 6 (krewetki morskie Pawła Szewczaka) ZooBotanica 2012 - fotorelacja cz. 7 (Otwarte Mistrzostwa Krewetek)
×