Skocz do zawartości

od ilu litrow da sie rozmnozyc zbrojniki niebieskie?


Rekomendowane odpowiedzi

myslalem zeby wsadzic parke glonojadow samca i samice dac im specialne groty do skladania ikry i by zlozyly ikre wychowaly by mlode rodzice bym sprzedal male bym zostawil jak by podrosly do chociac 3cm to bym je tez sprzedal i bym mial z nich pieniadze , tylko od ilu litrow da sie rozmnozyc zbrojniki niebiekie? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda:

pH około 6 miekka 26-28st C

Dużo drzewa kryjówek z korzeni i drewna

 

Samce tworzą rewiry więc wiecej samic niż samców... i duzo grot i miejsc do chowania się

 

Ikrą i narybkiem opiekuje się samiec...

 

Pod koniec opieki młode zbierają sie w takie jakby "chmurki" a karmi się je artemią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci powiem tak niewarzne ile samców a ile samic wpuścisz do akwa warzne aby samiec zaakceptował samice a z tym niejest łatwo bo z natury samce są wybredne i starannie sobie dobierajom partnerke, ja osobiście mam 3 samice i prubuje samca zesfatać z kturąś z nich jak narazie dałem mu pierwszom i czekam na reakcje .Pozatym niekupuj samca i samicy w tym samym sklepie bo mogom być rodzeństwem i będziesz miał na młodych wady genetyczne ,jak już będziesz miał dobrom i rodnom parke to jej niesprzedawaj lepiej sprzedaj młode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...