Skocz do zawartości

[45L] krewetkarium-kotnik


tomilondyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chcę wam przedstawić moje młodsze dziecko-

baniaczek 45l domyślnie na krewetki , jednak na chwile obecną znajduje się w nim 8 red cherry i 20 maluszków mieczyka.

 

Zbytnio nie ma co pisać.

grzałeczka 50w ustawiona na 24 stopnie.

Filtr: kaskada.

Piaseczek, kamienie, java moss.

Oświetlenie ho halogenik 30w.

Tło to zwykła biała kartka.

 

Zalane około 3 tygodnie temu 100% wody z mojej 600-tki

 

Dołączona grafika

By tomilondyn at 2011-08-23

 

Dołączona grafika

By tomilondyn at 2011-08-23

 

p.s

 

Kaskada wyjęta do zdjęcia.

 

Gost: Pisownia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze jak wkleje ciemne to moze zrobic sie zupelnie ciemno, ale sprobuje ktoregos dnia, cel byl taki zeby jak najmniej robic w tym akwarium

 

 

 

sorry ale odbiegamy jak zwykle od tematu , niestety pan moderator Gost jak zawsze ma duzo do powiedzenia w mojej pisowni.

 

Zawsze możesz kopiować polskie znaki i wklejać,

ty chyba jestes nie normalny ze bede wyszukiwal i wklejal kazda literke

 

juz pisalem o tym na PW

REGULAMIN:

6. Pisownia:

6.1. Zaleca się dbanie o poprawność gramatyczną i ortograficzną wypowiedzi. Jeśli nie jesteś w stanie używać polskich znaków diakrytycznych, poinformuj o tym w swoim podpisie.

 

ZALECA wazne slowo , nie TRZEBA

 

 

Gost: Nie musisz wyszukiwać, możesz po prostu wypisać je i kopiować. A jak już pisałem do zaczynania zdań wielkimi literami potrzeba "shifta". No ale po coś napisano że "zaleca" się dbanie. Gdyby nie dbano o pisownię to w nie wiem jakby wyglądały posty. Jeśli masz jeszcze jakieś uwagi to kieruj je na pw, żeby nie robić tu off-topu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...