Skocz do zawartości

Bio Vit i Ichtio Vit


Bobix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wiedzieć czy tym rybom wystarczy pokarm Bio Vit i Ichtio Vit:

63l:

4 danio czerwone

4 kiryski spiżowe

3 brzanki sumatry

parka molinezji

parka gupików

zbrojnik

Z góry dzięki ;) Jak możecie to podajcie nazwe pokarmu, jaki moge do tego dodać. PS. Rybki karmie 3 razy dziennie, na przemian tymi pokarmami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żywy pokarm to jaki? Kupuje się w zoologicznym? No z tymi brzankami i danio się z tobą nie zgodzę do końca. Nie musi być ich tak dużo, zresztą 1 moja brzanka jest już duża, a 2 są małe :) Danio też są młode, zresztą widziałem wiele razy danio w akariach mniejszych niż 60l, i świetnie sobie radziły, żyły niecałe 2 lata w jednym akwa :) A zbrojnika na pewno oddam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiryski według ciebie dlaczego nie pasują? Wielu akwarystów radziło mi kupić właśnie te ryby, posłuchałem ich, i się nie zawiodłem. To świetne ryby!! :D

Kiryski spiżowe wymagają większego akwarium, w sumie przede wszystkim długości ;) Jeśli masz standardowe akwarium z dł. 60 cm to spiżowe zamień na kiryski panda ( min. 6 sztuk- są stadne) ;) Rosną mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przepraszam, a więc powracając do tematu karmienia. Jak nadejdzie pora karmienia to karmić przy każdym karmieniu po 1 porcji jednego pokarmu(na przemian, np. rano ichtio vit, w dzień vibo vit, wieczorem żywy), czy po 1/3 jednego, 1/3 drugiego, i 1/3 trzeciego za każdym razem gdy karmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...